لیست ده تایی بهترین آموزشگاه و مربی فن بیان در اصفهان + هزینه در سال 1403

فن بیان یک نوع مهارت سخن گفتن می باشد که به نحوی است که مفهوم صحبت گوینده به طور صریح و واضح به مخاطب می رسد و می توان گفت بیشترین تاثیر را بر روی او می گذارد. شکی وجود ندارد که امروزه داشتن فن بیان شانس موفقیت و کامیابی را در زندگی افزایش می دهد. به صورت کلی هدف از فن بیان گفتن بهترین کلمات و جملات برای سخن گفتن نمی باشد، بلکه هدف اصلی فن بیان زیباتر و تاثیر گذار تر بودن سخن گفتن است. همه افراد برای پیشرفت در برقراری ارتباط با دیگران، پیشرفت در تحصیل و شغل، تاثیر گذاری بیشتر بر روی افکار عمومی نیاز به فن بیان قوی دارند. یکی از اصلی ترین تکنیک های فن بیان داشتن صدای با کیفیت است. یعنی باید تن صدا به نحوی باشد که باعث خسته شدن مخاطب نشود و احساس و مفهوم صحبت شما به صورت دقیق به مخاطب انتقال پیدا کند. حتما بسیاری از شما امروزه با تبلیغات مربوط به کلاس‌ های سخنوری و فن بیان آشنا شده اید. حال این سوال برای شما پیش می آید که فن بیان شامل چه مباحثی می باشد؟ و هدف از شرکت در کلاس فن بیان چیست؟ ما در این مقاله به تمامی سوال های شما در این زمینه پاسخ می دهیم و شما را با بهترین آموزشگاه و مربی فن بیان در اصفهان آشنا می کنیم. اگر به دنبال یک دوره اثربخش برای یادگیری فن بیان هستید حتما تا آخر مقاله با ما همراه باشید. در ادامه لیست ده تایی بهترین آموزشگاه و مربی فن بیان در اصفهان آمده است.

 

بیشتر بخوانید:

لیست ده تایی بهترین دوره mba در اصفهان

 

بهترین آموزشگاه فن بیان در اصفهان

 

فن بیان چیست؟

اگر بخواهیم به صورت خلاصه و ساده در مورد فن بیان صحبت کنیم باید گفت فن بیان همان توان صحبت کردن در شرایط و زمان درست است. در فن بیان بیشتر از این که مهم باشد شما چه کسی هستید و یا چه صحبتی دارید مهم این است که توانایی برقراری ارتباط داشته باشید. تنها برای این که شما بتوانید منظور خود را به خوبی به مخاطبانتان منتقل کنید و روابط عمومی خوبی داشته باشید و جوری صحبت کنید که بقیه از همنشینی و صحبت با شما لذت ببرند باید فن بیان خوبی داشته باشید.

از این رو کلاس های فن بیان و سخنوری به شما با آمورش مهارت‌های ارتباطی و تکنیک‌ها و نکات فن‌ بیان کمک می کند تا هر آنچه که در ذهن دارید به همان خوبی که خود می‌فهمید و می‌دانید به دیگران هم منتقل کنید. در کلاس های فن بیان شما با کلمات، لحن، فراز و فرود صدا، مکث‌ها و تأکیدها در سخن گفتن آشنا می شوید. اگر ساکن شهر اصفهان هستید و به دنبال بهترین آموزشگاه و مربی فن بیان در اصفهان هستید ما در ادامه مقاله شما را با ده تا از بهترین آموزشگاه فن بیان در اصفهان آشنا می کنیم. با ما همراه باشید.

 

بیشتر بخوانید:

لیست ده تایی از بهترین آموزشگاه حسابداری در اصفهان + قیمت کلاس حسابداری

 

بهترین آموزشگاه فن بیان در اصفهان

 

لیست ده تایی بهترین آموزشگاه و مربی فن بیان در اصفهان

1. آموزشگاه فن بیان کاروکمپ

 • آدرس: اصفهان، بلوار کشاورز، چهارراه مفتح، برج آزاد طبقه 6
 • شماره تماس: 09130168150 _ 09138033180 
 • ایمیل: info@karocamp.com

یکی از بهترین آموزشگاه های فن بیان در اصفهان آموزشگاه کارو کمپ است. کار و کمپ جایی است که افراد با انگیزه به آن وارد شده و بعد از گذراندن دوره ها، مشغول به کار می شوند. از مباحث تئوری گرفته تا کارهای عملی. همه این کارها در محیطی صمیمی، دوستانه و علمی انجام می شود تا تاثیر آموزش ها بیشتر شود. کار و کمپ تمرکز ویژه ای روی استعداد و علاقه افراد دارد. امکان پرداخت شهریه به صورت نقدی و اقساطی (بدون کارمزد)، در آموزشگاه کاروکمپ وجود دارد. مزایای آموزش در این آموزشگاه فن بیان به شرح زیر می باشد:

 1. جلسات آموزشی آنلاین و تعاملی در کنار آموزش های ویدیویی
 2. تمرینات کاربردی و پروژه های متنوع در طول دوره
 3. پنل اختصاصی و پشتیبانی فنی
 4. جلسات پرسش و پاسخ و رفع اشکال
 5. دسترسی یک ساله به ویدئوهای آموزشی
 6. ارائه مشاوره فردی
 7. ضمانت بازگشت وجه
 8. سیستم یادآوری جلسات

بهترین آموزشگاه فن بیان در اصفهان

 

2. آموزشگاه صدر اندیشه

 • آدرس: اصفهان، خ محتشم کاشانی، روبرو کوچه ۴۲، پلاک ۱۵
 • شماره تماس: ۰۳۱۳۶۲۹۶۷۳۲ _ ۰۹۹۳۳۸۳۱۶۸۰

یکی دیگر از بهترین آموزشگاه های فن بیان در اصفهان موسسه آموزشی صدر اندیشه می باشد. این موسسه برای اولین بار در سال 1393 فعالیت خود را در زمینه آموزش دوره عکاسی، کسب و کار، فتوشاپ، لباس و مد، فن بیان و سخنوری، نقاشی روی پارچه شروع کرد. شما می توانید در این موسسه به صورت مبتدی تا پیشرفته در کلاس های فن بیان شرکت کنید. کلاس های فن بیان در موسسه آموزشی صدر اندیشه در ۱۰ جلسه دوساعتی برگذار می شود. شهریه هر یک از سطوح فن بیان حدودا بین ۲ تا ۳ میلیون است. شما در این موسسه با موارد زیر در فن بیان آشنا می شوید:

 1. سخنرانی
 2. بداهه گویی
 3. تنفس دیاگرامی
 4. زبان بدن
 5. آموزش گویندگی
 6. آموزش لحن
 7. و …

بهترین آموزشگاه فن بیان در اصفهان

3. مرکز جهاد دانشگاهی اصفهان

 • آدرس: خیابان هزارجریب، دانشگاه اصفهان، جنب دانشکده معارف ،معاونت آموزشی جهاد دانشگاهی واحد اصفهان
 • شماره تماس: 03137932073
 • ایمیل: info@jdisf.ir

یکی دیگر از بهترین آموزشگاه های فن بیان در اصفهان جهاد دانشگاهی می باشد. شاید بسیاری از افراد تصور می کنند جهاد دانشگاهی تنها آموزش دوره های کامپیوتر مانند ICDL برگزار می کند. اما این چنین نمی باشد شما در این آموزشگاه می توانید با دوره های فن بیان آشنا شوید. جهاد دانشگاهی دوره های فن بیان را در ر ۳۲ ساعت نیز برگزار می کند. شما در این آموزشگاه با اصول و مبانی سخنرانی، ارتباط و سخنوری، طراحی پیام با واژه، موضوع هدف و مخاطب سخنرانی و پیام های غیرکلامی آشنا می شوید. اهداف معاونت آموزش و کارآفرینی در این آموزشگاه به شرح زیر می باشد:

 1. ارتقاء کیفی و استانداردسازی مراکز آموزشی و توسعه زیرساختها.
 2. بروزرسانی منابع و سرفصل دوره های آموزشی و تدوین دوره های آموزشی جدید.
 3. تولید محتواهای آموزشی موردنیاز جامعه.
 4. برگزاری دوره های آموزشی حرفه ای ویژه پزشکان و دندانپزشکان.
 5. گسترش آموزشهای الکترونیک و آموزشهای بین المللی.

 

بهترین آموزشگاه فن بیان در اصفهان

 

4. آموزشگاه آموزش فن بیان و گویندگی هیوانو

 • آدرس:  اصفهان، خ وحید، کوچه شهید جمشید کریمی (فرح انگیز. شماره ۴۰)، پلاک ۳۸
 • شماره تماس: ۰۹۱۳۳۲۷۹۸۲۰ _ ۰۹۱۳۰۰۳۹۸۲۰
 • ساعات کاری: روز های شنبه تا چهارشنبه: 16 الی 21 _ پنجشنبه: صبح 8 الی 13 — عصر 16 الی 21

آموزشگاه فنی و حرفه ای هیوانو اولین و تنها آموزشگاه تخصصی صداپیشگی در استان اصفهان، زیر نظر سازمان فنی و حرفه‌ای کل کشور است. از امتیازات مهم این مرکز برگزاری تست صدای رایگان، آموزش زیر نظر اساتید مجرب از صدا و سیما و فراهم نمودن بستر فعالیت، صدور گواهینامه بین المللی مهارت در هنرهای نمایشی و معرفی به بازار کار می باشد. همچنین این مرکز در زمینه بازیگری سینما و معرفی افراد به سینما نقش فعالی دارد. اگر به دنبال یکی از بهترین آموزشگاه و مربی فن بیان در اصفهان هستید ما به شما آموزشگاه هیوانو را پیشنهاد می کنیم. دوره های تخصصی فن بیان آموزشگاه هیوانو به شرح زیر می باشد:

 1. دوره تخصصی بیان و گویندگی “۸ تا ۱۴ سال”
 2. دوره مهارت محور فن بیان، صدا و اجرا
 3. دوره تخصصی فن بیان و گویندگی
 4. دوره کارگاهی و عملی دوبله

بهترین آموزشگاه فن بیان در اصفهان

 

5. آموزشگاه فن‌بیان شاپ

 • آدرس: اصفهان/ خیابان چهارباغ بالا / نبش باغ نگار /مجتمع باران/طبقه 5/واحد
 • شماره تماس: ۰۳۱۳۶۲۶۹۰۲۱ – ۰۹۹۰۳۳۸۶۷۲۴
 • اینستاگرام: fanebayanshop.ir
 • ساعات پاسخگویی: 8:30 تا 17

یکی دیگر از بهترین آموزشگاه های فن بیان در اصفهان موسسه فن بیان شاپ می باشد. این آموزشگاه برای اولین بار فعالیت خود را از سال 88 زیر نظر دانشگاه آزاد اسلامی و مرکز مهارت آموزی و شتابدهی نیروانا شروع کرد. موسسه فن بیان شاپ با بیش از یک دهه تجربه و با تدریس به بیش از 3000هزار دانشپذیر به صورت حضوری و مجازی در تمامی اقصی نقاط کشور و برگزار کننده چندین همایش فعالیت دارد. هدف این آموزشگاه ارتقای سطح اعتماد به نفس، قدرت بیان و تأثیرگذاری در محیط‌های اجتماعی و حرفه‌ای می باشد. دوره های تخصصی فن بیان شاپ به شرح زیر می باشد:

 1. کلاس فن بیان حضوری (خصوصی)
 2. کلاس فن بیان حضوری(نیمه خصوصی)
 3. کلاس فن بیان آنلاین (نیمه خصوصی)
 4. فن بیان و اصول مذاکره ویژه مشاغل
 5. کلاس فن بیان آنلاین (خصوصی)

 

بهترین آموزشگاه فن بیان در اصفهان

 

6. آکادمی سیدان بیان

 • شماره تلفن : ۰۹۲۲۴۵۲۰۰۶۲
 • شماره پشتیبانی فنی : ۰۹۱۳۱۸۸۰۲۲۶
 • ساعت پاسخگویی:  از ساعت ۹ صبح تا ۴ بعدازظهر به غیر از روزهای تعطیل
 • آدرس ایمیل : info@sayedanbayan.com

یکی دیگر از بهترین آموزشگاه های فن بیان در اصفهان آکادمی سیدان بیان می باشد. مدیریت این آکادمی با فاطمه‌‌زهرا سیدان می باشد. فاطمه‌‌زهرا سیدان مدرس فن‌بیان، اصول سخنوری و مهارت‌های ارتباطی هستند. تحصیلات این مربی رشتۀ فیزیک در مقطع کارشناسی، هواشناسی در مقطع کارشناسی ارشد و سپس علوم ارتباطات اجتماعی و رسانه در مقطع کارشناسی ارشد می باشد. سرکار خانم سیدان دارای ۱۵ سال سابقۀ کار گویندگی و اجرا در تلویزیون و رادیو، ۱۷سال سابقۀ کار با رسانه‌های اجتماعی ازجمله مطبوعات، روزنامه‌ها و خبرگزاری‌های مختلف، ۱۷سال سابقۀ کار با ادارات دولتی و خصوصی، شرکت در جلسات و مذاکرات اداری، ۱۰سال سابقۀ اجرا در همایش‌های ملی و بین‌المللی، شرکت در محضر استادان برجستۀ کشور می باشد. برخی از سوابق و فعالیت های ایشان به شرح زیر می باشد:

 1. همکاری با ارگان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی در زمینه آموزش فن بیان کارمندان
 2. همکاری با فرهنگسراها، مؤسسات و آموزشگاه‌ ها برای برگزاری دوره‌های آموزشی فن بیان
 3. برگزاری بیش از پنجاه دوره فن بیان حضوری و آنلاین طی پنج سال اخیر
 4. برگزاری همایش و سمینار درخصوص فن بیان و آیین سخنوری
 5. برگزاری دوره ‌های تخصصی گویندگی و مجری‌گری
 6. پانزده سال سابقه همکاری با رسانه های ملی و محلی
 7. پانزده سال سابقه کار در صدا و سیما
 8. مجری همایش‌های ملی و بین‌المللی
 9. مدرس فن بیان ، آیین سخنوری و مهارت ‌های ارتباطی

 

بهترین آموزشگاه فن بیان در اصفهان

 

7. آموزش فن بیان با هادی بختیاری

 • آدرس: اصفهان، چهارباغ‌بالا ، کوچه شهیدان شریفات، پلاک ۵۶
 • شماره تماس: ۰۹۱۳۹۶۰۱۸۷۰
 • اینستاگرام: hadibakhtiari.ir
 • آدرس ایمیل: info@hadibakhtiari.com

 

جناب آقای هادی بختیاری مدرس دانشگاه و موسس دوره میکروفونیک در زمینه گویندگی و اصلاح و بهبود گفتار می باشند و یکی از بهترین مربی فن بیان در اصفهان هستند. ایشان سال ۱۳۸۳ کاملا اتفاقی با حرفه گویندگی آشنا شدند و از آن زمان به بعد، گویندگی تنها هدف زندگیم ایشان بوده است. از فعالیت های ایشان می توان به گوینده با صدا و سیمای مرکز اصفهان، اجرا در برنامه های مختلف، تولید انواع محتوای صوتی و تصویری و آموزش فن بیان، گویندگی و بهبود گفتار عمده اشاره نمود.

بهترین آموزشگاه فن بیان در اصفهان

 

8. دوره فن بیان آموزشگاه فنان

 • آدرس: اصفهان، خیابان شیخ صدوق جنوبی، کوچه ۱۸، پلاک ۸۳
 • شماره تماس: ۰۹۱۹۵۶۵۹۰۶۵ – ۰۹۱۹۳۹۴۵۹۹۴ – ۰۹۱۹۴۸۹۸۹۶۰
 • اینستاگرام: fanaan.ir
 • ساعت کاری: از شنبه تا پنج شنبه ۹:۰۰-۲۰:۰۰

 

یکی دیگر از بهترین آموزشگاه های سخنوری و فن بیان در اصفهان آموزشگاه فنان می باشد. موسسه فنان با طراحی یک دوره ویژه بازار کار و آموزش راه اندازی کسب و کار اینترنتی و آف لاین و فروش مربوط به هر دوره توانسته است یکی از مجموعه ها پیشرو در زمینه معرفی هنرجویان به بازار کار باشد. شما در این آموزشگاه یکبار هزینه می کنید و نیاز نیست در دوره های بلند مدت و خسته کننده شرکت کنید و شاید تنها علت آن ارزشمند بودن زمان شما می باشد. آموزشگاه فنان در زمینه برگزاری دوره های هنری به شرح زیر می باشد:

 1. عکاسی ، فیلمبرداری ، ادیت و تدوین فیلم
 2. طراحی مد و لباس ،دوخت ، جواهر دوزی
 3. نرم افزار ها ، فتوشاپ ،پریمایر ،افترافکت
 4. فن بیان ، گویندگی ، اجرا ، دوبله
 5. بازیگری تئاتر و سینما

 

بهترین آموزشگاه فن بیان در اصفهان

9. آموزش فن بیان با استاد احمد معین

 • آدرس: اصفهان، خ طالقانی، نبش خ اردیبهشت، مجتمع نور، درب ورودی از طرف خیابان طالقانی، طبقه سوم
 • شماره تماس: 09139327435
 • ایمیل: info@Ahmadmoein.com
 • ساعت کاری: شنبه تا پنج‌شنبه از ساعت 9 الی 18

 

یکی دیگر از بهترین مربی فن بیان در اصفهان احمد معین می باشد. ایشان مدرس، مربی، مشاور سخنرانی، فن بیان و مهارت های ارتباطی هستند. دوره های فن بیان احمد معین، در ۷ جلسه کاربردی و عملی با هزینه ای بالغ بر ۷ میلیون تومان برگزار می شود. پس اگر به دنبال بهبود مهارت های ارتباطی خود در کسب و کار خود هستید ما به شما یک مربی خوب به نام احمد معین معرفی می کنیم. افراد زیر می توانید در این شرکت کنند:

 1. مدیران
 2. کارآفرینان
 3. اساتید
 4. مدرسان
 5. فروشندگان
 6. بازاریابان
 7. مشاوران
 8. وکلا
 9. صاحبان کسب‌ و کار

بهترین آموزشگاه فن بیان در اصفهان

 

10. مجتمع آموزشی امیرکبیر

 • آدرس: اصفهان چهارباغ بالا ابتدای کوچه ۳۵ (مسجد الرضا) پلاک80
 • شماره تماس: 03136635020
 • ایمیل: info@amirkabir.in
 • ساعات کاری: شنبه تا پنج شنبه 8:00 الی 21:00 _ جمعه‌ها 8:00 الی 15:00

مجتمع آموزشی امیرکبیر با مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای از سال 93 به عنوان حلقه گمشده بین دانشگاه و صنعت آغاز به کار کرد. هدف این مجتمع آموزش “هرآنچه در دانشگاه تدریس نشده است” و ” هر آنچه در دانشگاه با کیفیت خوب آموزش داده نشده است” می باشد. یکی از کلاس های این آموزشگاه فن بیان می باشد. اگر قصد شرکت در کلاس های فن بیان در اصفهان را دارید آموزشگاه امیر کبیر می تواند یک انتخاب درست باشد. سر فصل های این دوره شامل موارد زیر می باشد:

 1. تمرینات اولیه برای غلبه بر خجالت
 2. تکنیک‌های افزایش اعتماد به نفس
 3. تمرین و تکرار صحیح تلفظ واژگان الفبای فارسی
 4. آشنایی با ریتم و تمپو در بیان
 5. مهارت‌های کلامی و تنفس صحیح
 6. شناخت صدا و اجزای گفتاری
 7. تقویت مهارت‌های ارتباطی
 8. تسلط ذهنی و هوش گفتاری
 9. کنترل تنفس هنگام صحبت
 10. استفاده مؤثر از زبان بدن
 11. گسترش دایره واژگان و بداهه‌گویی
 12. تمرین برای کاهش ترس از سخنرانی و ارزیابی عملکرد

 

بهترین آموزشگاه فن بیان در اصفهان

 

بیشتر بخوانید:

لیست ۱۰ تایی بهترین آموزشگاه موسیقی در اصفهان

 

هدف از شرکت در کلاس فن بیان چیست؟

هدف از شرکت در کلاس های فن بیان به شرح زیر می باشد:

 • پیدا کردن یک مسیر شغلی بهتر 
 • قابلیت بیان خواسته‌ها و عقاید به صورت قابل فهم
 • رسیدن به موفقیت در مسیر فعلی
 • توانایی برقراری ارتباط موثر با همکاران، دوستان و خانواده
 • افزایش اعتماد به نفس و توانایی صحبت در جمع
 • توانایی انتقال منظور به شیوه درست
 • توانایی بیان ایده‌ها به طور موثر
 • قابلیت تاثیرگذاری بر روی مخاطب

 

بیشتر بخوانید:

لیست ۱۰ تایی از بهترین آموزشگاه و کلاس کنکور در اصفهان

 

بهترین آموزشگاه فن بیان در اصفهان

 

قیمت کلاس فن بیان در اصفهان

عوامل مختلفی هستند که می توانند بر روی قیمت کلاس فن بیان در اصفهان تاثیر بگذارند. به عنوان مثال سطح آموزشی، اساتید، امکانات، مدت زمان دوره و…  باعث متغیر شدن قیمت کلاس فن بیان می شوند. اما به صورت کلی قیمت این کلاس ها بین ۲ تا 7 میلیون می باشد. برای کسب اطلاعات دقیق تر می توانید با آموزشگاه مورد نظر تماس بگیرید و از قیمت های آن ها مطلع شوید.

معرفی بهترین های اصفهان با اصفهان سیصد و شصت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ESC را فشار دهید تا بسته شود