لیست ۱۰ تایی از بهترین آموزشگاه و کلاس کنکور در اصفهان

یکی از مراحل مهم تحصیلی دانش آموزان، شرکت در آزمون سراسری(کنکور) برای ورود به دانشگاه‌های مطرح و برتر میباشد که از رقابت و اهمیت بالایی برخوردار میباشد. اصفهان هم با توجه به جمعیت هرساله‌ای که در کنکور شرکت میکنند از رقابت و ارزش بالایی برخوردار هست که همین موضوع باعث افزایش مشاوران تحصیلی، معلمان کنکور و آموزشگاه‌های سطح بالا و معتبر کلاس های کنکوری شده است. افزایش شدید کلاس های کنکور و ایجاد آموزشگاه های کنکور در اصفهان، انتخاب دانش آموزان را با نگرانی های زیادی مواجه کرده. در این مقاله ما قصد داریم ۱۰ تا از بهترین آموزشگاه کنکور در اصفهان و کلاس‌های کنکور را به شما معرفی کنیم تا با خیال راحت بهترین انتخاب را داشته باشید.

بهترین آموزشگاه کنکور در اصفهان

بیشتر بدانید : لیست ده تایی از بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه در اصفهان

اهمیت شرکت در کلاس‌های کنکور

شرکت در کلاس‌های آموزشی کنکور، دانش‌آموزان به منابع آموزشی و راهکارهایی دسترسی پیدا می‌کنند که به آنها در یادگیری مطالب مربوط به آزمون ورودی دانشگاه‌ها کمک می‌کند. علاوه بر این، در کلاس‌های آموزشی کنکور، دانش‌آموزان با معلمانی با تجربه و متخصص در زمینه‌ی آموزش بهبود عملکرد خود را ارزیابی و به روز کرده و نیز با سایر دانش‌آموزانی که به دانشگاه‌های معتبر و مشهور در کشور علاقه‌مند هستند، آشنا می‌شوند. همچنین، آموزشگاه‌های کنکور به دانش‌آموزان کمک می‌کنند تا بهترین روش برای مطالعه و آماده شدن برای آزمون ورودی دانشگاه‌ها را بیاموزند، به دانش‌آموزان کمک می‌کنند تا برنامه‌های مطالعه‌ی منظم داشته باشند و در نهایت، با کمک این آموزشگاه‌ها، احتمال قبولی در دانشگاه‌های مورد نظرشان را افزایش می‌دهند.

مزایای استفاده از کلاس‌های کنکور

شرکت در کلاس‌های آموزشی کنکور برای دانش‌آموزان مزایای متعددی دارد که به صورت کلی عبارتند از:

1. دسترسی به منابع آموزشی:

در کلاس‌های آموزشی کنکور، دانش‌آموزان به منابع آموزشی متنوعی دسترسی پیدا می‌کنند که شامل کتب و جزوات آموزشی، سوالات تستی و تشریحی، پاسخ‌های تشریحی و راهکارهای مربوط به آزمون ورودی دانشگاه‌ها می‌شود.

2. تجربه معلمان متخصص:

در کلاس‌های آموزشی کنکور، دانش‌آموزان با معلمانی با تجربه و متخصص در زمینه آموزش ورودی دانشگاه‌ها در تماس هستند که به آنها کمک می‌کنند تا عملکرد خود را بهبود بخشند و بهترین روش برای مطالعه و آماده شدن برای آزمون را بیاموزند.

3. تمرین مداوم:

در کلاس‌های آموزشی کنکور، دانش‌آموزان به شیوه‌های مختلف تمرین می‌کنند که به آنها کمک می‌کند تا مطالب را بهتر درک کنند و در نهایت عملکرد خود را در آزمون‌های ورودی دانشگاه‌ها بهبود بخشند.

4. تعامل با سایر دانش‌آموزان:

در کلاس‌های آموزشی کنکور، دانش‌آموزان با سایر دانش‌آموزانی که به دانشگاه‌های مشهور و معتبر علاقه‌مند هستند، آشنا می‌شوند و با یکدیگر درباره موضوعات مختلفی از جمله دروس، رشته تحصیلی و دانشگاه‌های مورد علاقه‌شان به گفتگو می‌پردازند.

5. افزایش اعتماد به نفس:

شرکت در کلاس‌های آموزشی کنکور باعث افزایش اعتماد به نفس دانش‌آموزان به خودشان می‌شود و آنها را برای شرکت در آزمون‌های ورودی دانشگاه‌ها بهتر آماده می‌کند.

درادامه با ۱۰ تا از بهترین آموزشگاه های کنکور در اصفهان آشنا بشیم.

بهترین آموزشگاه کنکور در اصفهان
بهترین آموزشگاه کنکور در اصفهان

لیست ۱۰تایی بهترین آموزشگاه و کلاس کنکور در اصفهان

1-آموزشگاه کنکور قلم سفید

آموزشگاه کنکور قلم سفید با بیش از ۱۳ سال سابقه فعالیت در زمینه برگزاری کلاس های کنکور و کارگاه‌ه‌های علمی از تجربه و اعتبار بالایی برخوردار میباشد. قلم سفید با بهره گیری از روش های جدید آموزشی و سایر اقدامات نتایج درخشانی را کسب نموده است.در سال های اخیر  دانش آموزان  رتبه های تک رقمی یا دو رقمی وسه رقمی داشته است.اساتید این آموزشگاه همگی  ازاساتید با تجربه وموفق اصفهان هستند  و با استفاده از روش های کار آمد به برگزاری کلاس ها می پردازند.

 برخی از فعالیت های قلم سفید:
 • تشکیل کلاس های تقویتی وکنکور برای پایه ی متوسطه اول ودوم
 • برگزاری پانسیون های مختلف جهت آمادگی هر چه بیشتر
 • برگزاری کلاس های کنکور وتقویتی

 

 • شعبه های آموزشگاه کنکور قلم سفید:
 • واحد دختران:اصفهان،چهار باغ بالا،بعد ازچهار راه شریعتی،نرسیده به باشگاه کارگران،بن بست سرور
 • واحد پسران:اصفهان ،چهارراه نظر،خیابان نظر شرقی،جنب اورژانس 115
 • تلفن: 36634131-36292303

2- موسسه علمی آموزشی کنکور  رزمندگان اصفهان

موسسه آموزشی رزمندگان با بهره گیری از بهترین اساتید و معلمان برتر اصفهان دانش آموزان زیادی را جذب خود کرده است. همچنین نتایج رتبه‌های دانش آموزان این مرکز در سال‌های اخیر اعتبار این مرکز بیشتر بیشتر کرده است.

 برخی از فعالیت های رزمندگان:
 • برگزاری دوره های المپیاد وآزمون های المپیاد
 • تأسیس و اداره مدارس وآموزشگاه های علمی و حرفه ای
 • تألیف ،نشروتوزیع کتب کمک آموزشی
 • اجرای دوره ها وآزمون های علمی

 

 • آدرس آموزشگاه کنکور پسرانه رزمندگان اصفهان:
 • خیابان کمال اسماعیل،خیابان پاسداران،کوچه شماره 8
 • تلفن: 03132214742
 • آدرس آموزشگاه کنکور دخترانه رزمندگان اصفهان:
 • خیابان شمس آبادی،ابتدای خیابان پارس
 • تلفن: 03132347272

۳- موسسه کنکور گلشن راز اصفهان

آموزشگاه گشن راز در اصفهان با پیش از ۱۰ سال سابقه در برگزاری کلاس ها و کارگاه های کنکور هرساله دانش آموزان زیادی را جذب خود میکند و اساتید معتبر و سطح بالایی را نیز برای هر درس تخصصی انتخاب میکند.

 • آدرس : اصفهان, میدان آزادی, خیابان سعادت آباد, مقابل ملاصدرا, کوچه شماره ۲, پلاک ۱۰
 • تلفن تماس :۰۳۱۳۶۶۳۹۹۱۰ _ ۰۳۱۳۶۶۳۹۹۱۱

۴- آموزشگاه توان سازان

آموزشگاه کنکور توان سازان با زیرساخت فوق العاده و تکیه بر آموزش هوشمند و آنلاین ، در برگزاری کلاس ها و کارگاه های کنکور هرساله دانش آموزان زیادی را جذب خود میکند. توان سازان با فضای کاربری آسان و حرفه ای و استفاده از اساتید حرفه ای، در بین دانش آموزان کنکوری محبوبیت خاصی دارد.

 • اصفهان، خیابان شیخ مفید، چهارراه رکن الملک، ابتدای خیابان ارباب
 • شماره تلفن: ۳۶۶۴۵۲۷۲

۵- موسسه علمی کمال دانش

آموزشگاه کنکور کمال دانش واقع در اصفهان، دانش آموزانی که پشت کنکوری و دوازدهمی هستند و نیاز به افزایش روحیه یا رفع بعضی اشکالات جزیی در دروس، احتیاج به شرکت در بعضی کلاس های کنکور را دارند، بتوانند علاوه بر اموزش نکات مبهم درسی، با قرار گرفتن در فضایی مثل مدرسه و ایجاد حس رقابتی در کلاس، روحیه و انگيزه ی بالایی برای مطالعه و  پیشرفت پیدا کنند و از نتاج خوبی برخوردار بشوند.

 • آدرس: اصفهان، چهارباغ بالا، کوچه کاویان، پلاک ۱۸
 • تلفن: ۰۳۱-۳۶۲۰۵۷۴۱

۶- آموزشگاه کنکور کیمیای اندیشه

آموزشگاه و دبیرستان کنکور کیمیای اندیشه، فعالیت های مختلفی از جمله برگزاری کلاس های حضوری کنکور، رفع اشکال دروس مختلف، برگزاری کارگاه و سمینارهای مختلف و مهم تر از همه همایش های جمع بندی که این آموزشگاه برگزار میکند از اهمیت بالایی برخوردار میباشد.

 • اصفهان، خیابان حکیم نظامی کوچه شهید مهدی کشاورز
 • شماره تماس: ۰۳۱۳۶۲۴۰۶۱۰

 ۷- آموزشگاه علمی و کنکور نخبگان موفق

آموزشگاه علمی و کنکور نخبگان موفق اصفهان، آموزشگاهی علمی و تخصصی در حوزه ارائه آموزش‌های نوین به دانش‌آموزان و علم جویان است که از سال 1394 فعالیت و رویکرد نوین آموزشی خود را شروع کرده است. این آموزشگاه با مدیریت مجرب سرکار خانم مریم شریفیان تأسیس شده است و تاکنون رویکردهای بسیار موفق و نتیجه بخشی را اجرا و عملی کرده است و از اساتید خبره و مجرب مدارس برتر و تیزهوشان برای ارائه اصول درست آموزشی بهره می‌برد. همچنین کسب نتایج درخشان در سال‌های اخیر در تمامی مقاطع نشان دهنده فعالیت مستمر و پیگیری‌های این مجموعه پرتلاش و موفق است.

 • آدرس: اصفهان، خیابان شیخ صدوق شمالی، خیابان شیخ مفید، روبروی هنرستان فضیلی، آموزشگاه نخبگان موفق
 •  شماره تلفن: 03136624375

۸- آموزشگاه پارسایی

آموزشگاه پارسایی با بيش از دو دهه تجربه ، نوآوری و نتايج درخشان خدمات زير را در راستای تکميل و تقويت بنيه علمی دانش آموزان و رفاه حال همشهريان محترم ارانه نموده است . پارسایی با برگزاری همايش های جمع بندی در راستای آمادگی بيشتر دانش آموزان در دوران کنکور اعتبار و ارزش بالایی برای خود جذب کرده است.

 • آدرس دفتر مرکزی : اصفهان ، خيابان نيکبخت غربی، روبروی کتابخانه ميرداماد ، آموزشگاه پارسايی
 • شماره تلفن: ۹۵۰۱۱۱۹۵-۰۳۱

۹-آموزشگاه کنکور مدرسان تهران

آموزشگاه کنکور مدرسان تهران برگزار کننده کلاس های تقویتی در متوسطه دوم و پشت کنکور ، جمع بندی و تست زنی کنکور،مشاوره های برنامه ریزی میباشد. مدرسان تهران همچنین مجری آزمون های گزینه٢ در اصفهان به صورت گسترده میباشد.

 • واحددختران : خیابان میر ٣۶۶۵١٣٠۵
 • واحد پسران : خیابان آپادانا اول ٣۶۶۵١٣٠۶

۱۰- موسسه علمی گاما

موسسه گاما به عنوان یک برند مجموعه آموزشی و مشاوره ای  از سال ۸۹ اغاز به کار نموده است. در زمینه های کنکور ، زبان های خارجه و اخذ پذیرش از دانشگاه های خارجی با مجوزهای رسمی و ثبت شده در وزارت علوم جمهوری اسلامی ایران ،وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و وزارت آموزش و پرورش فعالیت مینماید. همچنین یک مجموعه پیشرو بوده به گونه ای که دوره های برگزار شده اعتباری جهانی داشته و این سطح از دوره ها تنها در گاما ارائه میشود. از جذابیت های گاما برگزاری پانسیون‌های مطالعاتی میباشد که هرساله برگزار میشود.

 • آدرس : اصفهان (فرهنگ پژوهان دانش) مرداویج – میدان برج
 • 03191002349

 

بهترین آموزشگاه کنکور در اصفهان
بهترین آموزشگاه کنکور در اصفهان

تفاوت کلاس کنکور و مدرسه

بسیاری از افراد به کلاس‌های کنکور با دید منفی و یا بیش‌ از حد خوش‌بینانه نگاه می‌کنند. این افراط‌ و تفریط در نظرگیری نسبت به این کلاس‌ها، خود نشان‌دهنده عدم تثبیت فواید و معایب آن‌ها است و باید توجه شود که تاثیر کلاس‌های کنکور ممکن است با توجه به شرایط و ویژگی‌های دانش‌آموزان متفاوت باشد. محتوای این کلاس‌ها در واقع هیچ تفاوتی با محتوای کلاس‌های مدرسه ندارد، اما تمرکز بر نظم و برنامه‌ریزی در این کلاس‌ها می‌تواند آن‌ها را از کلاس‌های مدرسه متمایز کند. برنامه‌ریزی دقیق و مستدام این کلاس‌ها به دانش‌آموزان کمک می‌کند تا بتوانند بهترین عملکرد را در کنکور داشته باشند.

یکی از تفاوت‌های مهم بین کلاس کنکور و کلاس مدرسه، اساتید و مدرسان این دو نوع کلاس است. در کلاس کنکور، انتظار می‌رود که اساتیدی با تجربه و دانش زیاد در مباحث کنکوری حضور داشته باشند، زیرا دانش‌آموزان هزینه‌های قابل توجهی برای شرکت در این کلاس‌ها می‌پردازند. معمولاً در مدارس دولتی روش تدریس اساتید تا حد قابل‌توجهی با روش‌های کنکوری متفاوت است و به علت وجود مشکلات متعدد در نظام آموزشی، اصلاح این مورد کار بسیار دشواری خواهد بود. از نظر محتوای تدریس شده، کلاس‌های کنکور تفاوتی با کلاس‌های درس دولتی ندارند؛ اما روش حل مسائل و میزان انرژی و زمانی که برای هر مبحث توسط اساتید صرف می‌شود، این دو نوع کلاس را از یکدیگر متمایز می‌کند.

فضای بهترین آموزشگاه کنکور در اصفهان چگونه باید باشد ؟

فضای آموزشگاه و کلاس کنکور در اصفهان باید به گونه‌ای طراحی شود که دانش‌آموزان در آن احساس راحتی و آرامش کنند و تمرکز خود را بر روی یادگیری مطالب درسی بگذارند. برای این منظور، آموزشگاه باید از امکانات مورد نیاز برخوردار باشد. این امکانات شامل میز و صندلی‌های راحت و اندازه مناسب، پروژکتور جهت نمایش تصاویر و فیلم‌های آموزشی، اینترنت پرسرعت برای دسترسی به منابع آموزشی آنلاین و دیگر امکانات فنی مورد نیاز می‌باشد. با داشتن این امکانات، دانش‌آموزان قادر خواهند بود بهترین استفاده را از زمان و امکانات آموزشگاه ببرند و به طور مؤثرتری در فرایند یادگیری خود پیشرفت کنند.

دروس آموزشی کلاس کنکور

دروس کنکور سراسری به دو دسته عمومی و اختصاصی تقسیم‌بندی می‌شوند. سرفصل دروس عمومی در تمام گروه‌ها یکسان است و شامل موارد زیر است :

 • زبان و ادبیات فارسی
 • فرهنگ و معارف اسلامی
 • زبان عربی
 • زبان خارجی

سرفصل های دروس اختصاصی گروه ریاضی

 • ریاضی
 • فیزیک
 • شیمی

سرفصل های دروس اختصاصی گروه تجربی

 • زمین‌شناسی
 • ریاضی
 • زیست‌شناسی
 • فیزیک
 • شیمی

سرفصل های دروس اختصاصی گروه انسانی

 • ریاضی
 • اقتصاد
 • زبان و ادبیات فارسی
 • زبان عربی
 • تاریخ و جغرافیا
 • علوم اجتماعی
 • فلسفه و منطق
 • روان‌شناسی

آیا شرکت در یک آموزشگاه خوب برای کنکور ضرورت دارد ؟

در راستای دستیابی به هدف قبولی در کنکور، انتخاب یک موسسه کنکوری با کیفیت و مطمئن می‌تواند تاثیر بسزایی داشته باشد. استفاده از بهترین موسسه های کنکوری در اصفهان و سایر شهرها، می‌تواند به رشد و پیشرفت فرد کمک کند. این موسسات با ارائه درس های کامل و جامع، استفاده از اساتید مجرب و متخصص و همچنین ارائه سوالات و تمرینات متنوع، دانش آموزان را برای شرکت در آزمون کنکور آماده می‌کنند. همچنین، این موسسه ها با برگزاری جلسات انگیزشی و ارائه راهکارهای موفقیت، فرصتی را برای افزایش انگیزه و اعتماد به نفس دانش آموزان فراهم می‌کنند. بنابراین، استفاده از بهترین موسسه های کنکوری در اصفهان می‌تواند به دانش آموزان کمک کند تا در راستای تحقق هدفشان بهترین عملکرد را از خود نشان دهند.

آموزشگاه کنکور در اصفهان

شرکت در کلاس‌های کنکوری چه مضراتی دارد؟

شرکت کردن در کلاس‌های کنکور در اصفهان ممکن است برای داوطلبان مفید باشد، اما در برخی موارد می‌تواند آن ها را از راه رسیدن به هدف دور کند. برخی از داوطلبان در اکثر دروس شرایط خوبی دارند و به طور کلی مشکلی ندارند. در این شرایط، ثبت‌نام در کلاس‌های آمادگی برای آزمون کنکور گامی نادرست خواهد بود. زیرا این کلاس‌ها زمان زیادی از دانش‌آموزان می‌گیرند و از وقتی که می‌توانستند برای تست زدن و مرور مباحث گذشته استفاده کنند، تلف می‌شود. بنابراین، شرکت در کلاس‌های آمادگی بدون در نظر گرفتن شرایط ممکن است پیشرفت را متوقف کند.

با وجود آموزشگاه‌ها و مراکز کنکوری که با تبلیغات دروغین و با هدف سودآوری مجبور به شرکت دانش‌آموزان در کلاس‌های خود هستند، بسیاری از داوطلبان برای جلوگیری از ورود به این کلاس‌ها، ابتدا باید اطلاعات کافی درباره سابقه آموزشگاه و اسامی اساتید آن را به دست آورند. سپس با تحلیل شرایط و آشنایی با نحوه تدریس، باید تصمیم بگیرند که آیا کلاس‌ها قادر به ارائه خدمات مفید برای آن‌ها هستند یا نه؛ زیرا اشتباه انتخاب کلاس می‌تواند آن‌ها را از مسیر درست خارج کند. با رعایت این نکات و در نظر گرفتن توضیحات، داوطلبان می‌توانند با آرامش در کلاس‌های کنکور  در اصفهان ثبت‌نام کنند.

هزینه کلاس‌ کنکور در اصفهان

هزینه های کلاس کنکور در اصفهان، به اعتبار و برند آموزشگاه موردنظر بستگی دارد و همچنین مدت زمان دوره کنکوری که شرکت می کنید، متفاوت میباشد. همچنین، شاید نیاز باشد هزینه های جانبی مانند کتاب ها، جزوات، آزمون های شبیه سازی شده و… نیز در نظر گرفته شوند. به عنوان مثال، برای شرکت در کلاس های کنکور در شهر تهران، هزینه های متوسط در حدود یک تا دو میلیون تومان برای هر ماه کلاس ممکن است باشد. همچنین، برای شرکت در دوره های کوتاه مدت ممکن است هزینه های بیشتری پرداخت شود. لطفا توجه داشته باشید که این هزینه ها تقریبی هستند و بسته به شرایط مختلف ممکن است متفاوت باشند. برای دقیق تر بودن، بهتر است با آموزشگاه‌های مختلف تماس بگیرید و قیمت ها را پیش از شروع دوره کنکوری بررسی کنید.

بیشتر بدانید : لیست ده تایی از بهترین آموزشگاه حسابداری در اصفهان

 

معرفی بهترین ها با اصفهان سیصد و شصت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ESC را فشار دهید تا بسته شود