لیست 10تایی از بهترین وکیل ملکی در اصفهان

بهترین وکیل ملکی در اصفهان نقش مهمی در فرایند خرید و فروش ملک دارد. این وکلا به عنوان نمایندگان قانونی مشتریان خود در امور حقوقی مرتبط با خرید و فروش ملک، از جمله تهیه قراردادهای خرید، فروش، رهن و اجاره، تنظیم سند مالکیت و مشاوره در امور مرتبط با ملک، فعالیت می‌کنند.

استفاده از خدمات وکلای  ملکی در اصفهان به دلیل داشتن تجربه و دانش در امور حقوقی و مدیریتی مرتبط با خرید و فروش ملک، بسیار مهم است. این وکلا با مراجعه به دادگاه‌ها و ادارات مربوطه و تسلط به قوانین مربوط به خرید و فروش ملک، به مشتریان خود در رسیدگی به مواردی مانند درخواست تهیه سند، تنظیم قراردادهای خرید و فروش، مشاوره در مورد مسائل حقوقی و قانونی و حل اختلافات کمک می‌کنند.

بهترین وکیل ملکی در اصفهان

ویژگی بهترین وکیل ملکی در اصفهان

 سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
 تخصص:ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
 خدمات:مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
 میزان موفقیت:%95 موفقیت پرونده ها
 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

 

چگونه میتوانم یک وکیل ملکی خوب در اصفهان پیدا کنم؟

 • مشاوره با دوستان و آشنایان:

  اگر دوستان یا آشنایانی در اصفهان قبلا با وکیل ملکی همکاری کرده‌اند، می‌توانند نظرات و تجربیات خود را در مورد وکیل موردنظر به شما ارائه دهند.

 • مراجعه به سایت‌های مربوط به وکلا:

 • در سایت‌هایی مانند وکیل ایران، سامانه وکلا و… می‌توانید به دنبال وکیل ملکی در اصفهان بگردید و با مطالعه نظرات و تجربیات کاربران، وکیلی که به نظر شما مناسب است را پیدا کنید.

 •  مراجعه به دفاتر وکالت:

  با مراجعه به دفاتر وکالت در اصفهان، می‌توانید با وکلا مختلف مشورت کنید و با توجه به تجربه و تخصص آن‌ها، وکیل مناسب خود را انتخاب کنید.

 •  مراجعه به اتاق وکلای اصفهان:

  با مراجعه به اتاق وکلای اصفهان، می‌توانید از مشاوره و راهنمایی وکلا مختلف استفاده کنید و با توجه به نظرات و تجربیات آن‌ها، وکیل خود را انتخاب کنید.

بیشتر بدانید:

لیست ۱۰ تایی بهترین شرکت طراحی سایت در اصفهان | سایت شرکتی ، فروشگاهی

بهترین وکیل ملکی در اصفهان

هزینه های وکیل ملکی در اصفهان

هزینه‌های وکیل ملکی در اصفهان، بسته به میزان تجربه و تخصص وکیل، نوع خدماتی که دریافت می‌کنید و برخی عوامل دیگر متفاوت است.

 • هزینه تهیه و تنظیم سند مالکیت:

  هزینه تهیه و تنظیم سند مالکیت بسته به متراژ و نوع ملک متفاوت است. برای مثال، هزینه تهیه و تنظیم سند مالکیت آپارتمان با متراژ ۱۰۰ متر مربع بیشتر از هزینه سند یک واحد مسکونی با متراژ ۵۰ متر مربع است.

 • هزینه تنظیم قرارداد خرید و فروش:

  هزینه تنظیم قرارداد خرید و فروش نیز بسته به متراژ و نوع ملک متفاوت است.

 • هزینه مشاوره حقوقی:

  هزینه مشاوره حقوقی بسته به میزان تخصص و تجربه وکیل ملکی و نوع مشاوره مورد نیاز شما متفاوت است.

 • هزینه حل اختلافات:

  در صورت بروز اختلافات در مورد خرید و فروش ملک، هزینه حل اختلافات نیز بسته به میزان تخصص و تجربه وکیل ملکی و نوع اختلاف متفاوت است.

 • هزینه حضور در دادگاه:

  در صورت نیاز به حضور در دادگاه، هزینه حضور در دادگاه نیز بسته به میزان تخصص و تجربه وکیل ملکی و نوع پرونده متفاوت است.

بهترین وکیل ملکی در اصفهان

نقش های وکیل ملک چیست؟

دعاوی ملکی یکی از دسته های حقوقی است که به املاک و ملک های مختلف اشاره دارد. این دعاوی ممکن است به دلیل تخلف از قوانین مربوط به معاملات ملکی، مشکلات در قراردادهای مرتبط با املاک، جرائم مرتبط با ملک و سایر موارد به وجود آید. در هر صورت، مراجعه به وکیل ملکی در این نوع دعاوی بسیار ضروری است.

 • دعاوی ملکی حقوقی شامل تعدیل اجاره بها، الزام به تهیه سند رسمی برای املاک، مطالبه سرقفلی و حقوق مرتبط با کسب و کارها، الزام به فک رهن و سندهای ضمانتی، ابطال قراردادها در صورت وجود مشکلات در آنها، دریافت و مطالبه اجرت المثل، مطالبه ثمن و الزام به تحویل مبیع و سایر مسائل مرتبط است.
 • دعاوی ملکی کیفری شامل استفاده از سند مجعول، جعل سند، فروش غیر قانونی اموال، خیانت در امانت در خصوص املاک، انتقال منافع ملک به اشخاص دیگر به صورت غیرقانونی، خراب کردن املاک و ورود غیرمجاز به ملک سایرین، تغییر کاربری اراضی کشاورزی بدون مجوز، کلاهبرداری در معاملات املاک و مسکن و سایر جرائم مرتبط است.
 • دعاوی ملکی ثبتی شامل باطل شدن سند رسمی به دلایل مختلف، ابطال اجرائیه های ثبتی برای املاک، ابطال سند مالکیت معارض، ابطال ساز و کارهای ثبتی مختلف، توقیف عملیات اجرایی در مراحل ثبتی و سایر موارد مرتبط است.

در همه این دعاوی، مراجعه به وکیل ملکی حائز اهمیت است. وکیل ملکی با تجربه و مهارت لازم می تواند بهترین نتیجه را برای شما به ارمغان بیاورد و خسارات قابل جبران را کاهش دهد. بنابراین، در صورت بروز دعوای ملکی به هر نوعی، بهترین راه حل این است که به وکیل ملکی مراجعه کنید تا وکالت پرونده را بر عهده بگیرد و تمامی مراحل قضایی را به خوبی پیگیری کند.

باتوجه به ضروریت و اهمیت داشتن وکیل ملکی در انجام قراردادهای مختلف ، در ادامه به معرفی ۱۰ تا از بهترین وکلای ملکی در اصفهان میپردازیم تا انتخاب بهتری داشته باشید:

لیست ۱۰ تایی بهترین وکیل ملکی در اصفهان

۱- حمید بابایی

حمید بابایی، وکیل پایه یک دادگستری اصفهان، دارای ۲۰ سال سابقه فعالیت در حوزه وکالت، عضو کانون وکلای استان اصفهان، دارای پرونده‌های موفق بسیاری در تمام دعاوی حقوقی می‌باشد. حمید بابایی به عنوان یک وکیل خبره اصفهان در زمینه وکالت، قبل از قبول یک پرونده، جلسه مشاوره‌ای با موکل تشکیل داده و اسناد و مدارک ارائه شده را به خوبی بررسی و نتایج احتمالی از نتیجه پرونده و تصمیم قاضی دادگاه را با موکل در میان می‌گذارد تا مراجعه کننده بتواند تصمیم درست راجب طرح دعوا یا عدم طرح دعوا بگیرد.

 • آدرس: اصفهان، چهار راه حکیم نظامی، جنب بانک پارسیان و بانک پاسارگاد
 • تلفن تماس وکیل: 09131170470

۲- مهدی کشوری

مهدی کشوری، وکیل پایه یک دادگستری اصفهان و مشاور حقوقی،  با بیش از ۱۹ سال سابقه وکالت، دارای لیسانس حقوق از دانشگاه دولتی اصفهان و کارشناسی ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه دولتی تهران، یکی از وکلای خبره در اصفهان می‌باشد. از سوابق فعالیت وکیل مهدی کشوری می‌توان به فعالیت در امور حقوقی شرکت پتروشیمی، شرکت ایرانسل، شرکت چند منظوره دانشگاه اصفهان اشاره کرد.

ایشان ، به عنوان یک وکیل حرفه ای و درجه یک اصفهان، آماده ارائه خدمات وکالتی در انواع دعاوی حقوقی همانند (متخصص در امور قراردادها و نحوه تنظیم آن، ابطال و فسخ قراردادها،، الزام به انجام تعهدات قراردادی، اثبات مالکیت، الزام به تنظیم سند رسمی، خلع ید، تصرف عدوانی، اعتراض شخص ثالث، حق کسب و پیشه، مطالبه وجه چک و سفته و …)؛ دعاوی ملکی مانند: (الزام به تنظیم سند رسمی، الزام به تحویل ملک، الزام به اخذ صورت مجلس تفکیکی، ابطال قرارداد، خلع ید، رفع تصرف عدوانی، فروش ملک مشاع، تخلیه ملک تجاری، دعوای تعدیل اجاره بها و …)؛ اسناد تجاری، امور مرتبط با شرکت‌های تجاری و اختراعات؛ حقوقی مالکیت فکری و معنوی از جمله (علائم و برند تجاری و اختراعات و …) و سایر دعاوی  مثل خانواده و کیفری عزیزان اصفهانی و شهرهای حومه می‌باشد.

 • آدرس: اصفهان، خیابان نیکبخت، مقابل دادگستری نیکبخت، مجتمع ماکان5، طبقه5، واحد53،
 • شماره وکیل اصفهان: 09133195335

۳- آیدا پرندین

وکیل پایه یک دادگستری اصفهان می باشد و در حال حاضر در شهر اصفهان مشغول به کار است. ایشان در حوزه های مختلف وکالتی مانند کیفری، خانواده، ثبتی، حقوق بین الملل، اسناد رسمی و غیره فعالیت دارد و با رضایتی که موکلین از ایشان دارند به عنوان بهترین وکیل کیفری در اصفهان شناخته شده اند.  همچنین خانم دکتر پرندین ، جزو برترین مشاوران حقوقی در اصفهان محسوب میشوند.

 • آدرس: اصفهان، خیابان نیکبخت، مجتمع اداری نیکبخت، طبقه پنجم، واحد 215
 • شماره تماس: 09134216971

۴- ثمین سالم

ثمین سالم، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی اصفهان، امور ثبتی، تملک اپارتمان ها، خانواده، شهرداری، عقود و معاملات، مطالبه خسارت، ملکی، موجر و مستاجر، قصاص، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، تعزیرات و مجازات های بازدارنده، اسناد رسمی و تجاری و ملکی از جمله دعاوی است که این وکیل کارکشته در آن تخصص داشته و پرونده‌های بسیاری در این زمینه‌ها به وی واگذار شده که به نحواحسن به پایان رسانده و توانسته رضایت موکل را جلب نماید. خانم سالم دارای مشاوره حضوری و غیر حضوری می‌باشد که با تعیین وقت قبلی و همراه با هزینه است. کارشناس حقوق قضایی، دارای 13 سال سابقه درخشان وکالت که به مدت 3 سال وکیل و مشاور حقوقی شرکت بیمه رازی استان اصفهان بوده است.

 • آدرس دفتر: اصفهان، سه راه سیمین، جنب پمپ بنزین، ساختمان آرش، طبقه4، واحد ۴۰۲
 • شماره تماس وکیل: 09133944972

 

۵- محمدامین شاهنگیان

محمدامین شاهنگیان، وکیل پایه یک دادگستری اصفهان و مشاور حقوقی است. او دارای 14 سال سابقه درخشان و موفق در زمینه وکالت است و به دلیل آگاهی و تخصص بالا در امور قضایی، فن بیان و برخورد عالی، خلق و خوی پسندیده و مردم پسند، به عنوان یک وکیل نمونه و خبره در بین مردم اصفهان شناخته شده است. وی دارای سوابق متعددی است که شامل وکیل دفتر حمایت ایثارگران، جانبازان و ضابطین بسیج، عضو سابق شورای حل اختلاف، کارآموز قضایی از طرف دانشگاه به مدت یکسال و … می‌باشد. با وکیل شاهنگیان، می‌توانید درست‌ترین راهکار قانونی برای پرونده‌های حقوقی خود را پیدا کرده و بدون اتلاف وقت به نتیجه مطلوب خود برسید.

شاهنگیان دارای درصد بالای پیروزی در دعاوی حقوقی، دعاوی کیفری، دعاوی ملکی و خانوادگی است و توانسته پرونده‌های محوله را به سرانجام برساند و رضایت حداکثری موکلین خود را جلب کند. این نشانگر تبحر و تعهد بالای او در امر وکالت است و وی را در زمره وکلای برتر اصفهان قرار می‌دهد. شهروندان اصفهان می‌توانند از خدمات وکیل شاهنگیان در قبول دعاوی جنایی، دعاوی مربوط به امور شهرداری، موجر مستأجر، مطالبه خسارت، اسناد رسمی و تجاری، تملک آپارتمان‌ها، عقود و معاملات، مطالبه وجه و … بهره ببرند و با اطمینان خاطر، او را به عنوان وکیل خود انتخاب کنند.

 • آدرس دفتر وکالت: اصفهان، دروازه شیراز، نرسیده به ۳راه حکیم نظامی، بلوار کارگر، مجتمع شوکا، طبقه۳، واحد ۳
 • شماره وکیل: 09131666781

۶- مرتضی شبیه گردان

مرتضی شبیه گردان، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی اصفهان، امور ثبتی، تملک اپارتمان ها، خانواده، شهرداری، عقود و معاملات، مطالبه خسارت، ملکی، موجر و مستاجر، قصاص، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، تعزیرات و مجازات های بازدارنده، اسناد رسمی و تجاری و ملکی از جمله دعاوی است که این وکیل در آن تخصص داشته و پرونده‌های بسیاری در زمینه حقوقی و کیفری به وی واگذار شده که به نحواحسن به پایان رسانده و توانسته رضایت موکل را جلب نماید. آقای شبیه گردان دارای مشاوره حضوری و غیر حضوری می‌باشد که با تعیین وقت قبلی و همراه با هزینه است. کارشناس حقوق قضایی، دارای 10 سال سابقه درخشان وکالت است. دارای پروانه وکالت به شماره 35095 از کانون وکلای قوه قضایی که در سال 1391صادر شده است.

 • آدرس دفتر: اصفهان، خیابان شهید نیکبخت، ساختمان دیبا، طبقه سوم، واحد ۵
 • شماره تماس وکیل: 09134091244

7. مریم پارسا

سرکار خانم مریم پارسا یکی دیگر از بهترین وکلای ملکی در شهر اصفهان می باشد. خدمات ایشان مشاوره های حقوقی  در دعاوی ملکی، کیفری، حقوقی، خانواده، تجاری، تعزیرات و … می باشد. رشته تحصیلی خانم پارسا حقوق می باشد. قابل به ذکر می باشد سرکار خانم پارسا در مرکز مشاوره آرامش معاونت اجتماعی پلیس استان اصفهان، مشاور و مددکار هستند.

 • آدرس دفتر: اصفهان، چهار باغ خواجو، ساختمان صدر خواجو، واحد 108
 • شماره تماس: 09134044769

 

8. محمود عابدپور

از دیگر بهترین وکیل های ملکی در اصفهان می توان به آقای محمد عابدپور اشاره نمود. ایشان وکیل پایه یک دادگستری می باشد که دارای خدمات دعاوی ملکی، حقوقی، کیفری، ثبت اسناد رسمی و ثبتی می باشد. آقای عابد پور عضو کانون وکلا دادگستری و عضو هیئت علمی دانشگاه می باشد. برای دریافت مشاوره حقوقی تنها کافی ایست با آقای محمد عابدپور تماس حاصل فرمایید.

 • آدرس: اصفهان، سپاهان شهر، بلوار توحید، فرعی دوازدهم، گوچه نگین، پلاک
 • شماره تماس: 09131214442

بهترین وکیل ملکی در اصفهان

9. محمد تقی فقیهی

آقای محمد تقی فقیهی وکیل پایه یک دادگستری می باشند. ایشان دارای بیش از 10 سال سابقه کاری در وکالت هستند. آقای فقیهی با موفقیت های زیادی در پرونده های وکالتی در حوزه های مختلف توانسته اند خود را به بهترین وکیل ملکی در اصفهان تبدیل کنند. تحصیلات ایشان کارشناس ارشد رشته حقوق خصوصی می باشد. برای دریافت مشاوره حقوقی با ایشان تماس حاصل فرمایید.

 • آدرس: اصفهان، خمینی شهر، میدان شهدا، ابتدای خیابان طالقانی، جنب اداره برق، طبقه فوقانی پوشاک نادری
 • شماره تماس: 09136910250

 

10. سپهر صادقی نژاد

آقای سپهر صادقی نژاد یکی دیگر از وکلای ملکی در اصفهان می باشند که بیش از چهار سال سابقه کار وکالت دارند. فعالیت ایشان در دعاوی های طلاق، ملکی، کیفری، قراردادها، تجاری و …. می باشد. برای دریافت مشاوره حقوقی می توانید با ایشان تماس حاصل فرمایید.

 • آدرس: اصفهان، خیابان نیکبخت، جنب دادگستری مجتمع اداری، طبقه ششم، واحد ۳۰۹
 • شماره تماس: ۰۹۱۳۷۱۶۶۲۴۰

بیشتر بدانید : لیست ۵ تایی از بهترین موسسه مهاجرتی در اصفهان

بهترین وکیل ملکی در اصفهان

هزینه وکیل ملکی در اصفهان

هزینه وکیل ملکی برای انجام امور مربوط به خرید، فروش، اجاره و رهن ملک براساس تعرفه هرسال معین می‌شود اما وکیل و موکل می‌توانند برای داشتن قیمتی منصفانه به توافق برسند. هرچند هزینه وکیل ممکن است برای برخی افراد بسیار گران باشد، اما این هزینه باعث می‌شود تا شما در مقابل احتمال خسارت‌های بزرگی که ممکن است در آینده و در ارتباط با ملک شما رخ دهد، محافظت شوید. بنابراین، اولین قدم در رابطه با شکایات ملکی، دریافت مشاوره از فردی متخصص است چراکه بسیاری از افراد حتی به‌ساده‌ترین قوانین ملکی آشنایی ندارند. از این‌رو لازم است برای دسترسی به قوانین جدید و استفاده صحیح از قوانین به یک وکیل ملکی مراجعه کنید. برای کسب اطلاع بیشتر از تعرفه های وکیل های ملکی می توانید با وکیل انتخاب شده تماس حاصل فرمایید.

معرفی بهترین های اصفهان با اصفهان سیصد و شصت.

تیم تحریریه

ما یک تیم تولید محتوا هستیم که سعی داریم تا بهترین مشاغل وکسب و کارهای شهر اصفهان را شناسایی و معرفی کنیم . اصول مهم در معرفی کسب و کارها ، معیارهایی است که توسط مخاطبان در نظر گرفته میشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ESC را فشار دهید تا بسته شود