لیست ۵ تایی از بهترین موسسه مهاجرتی در اصفهان | دفاتر مهاجرتی المان ، کانادا

موسسه مهاجرتی در اصفهان یک شرکت حقوقی است که به افراد کمک می کند تا فرایند مهاجرت به کشورهای دیگر را انجام دهند. این شرکت ها به عنوان مشاوران مهاجرتی عمل می کنند و افراد را در تمام مراحل فرایند مهاجرت، از انتخاب کشور مناسب برای مهاجرت تا اخذ ویزا و رسیدن به مقصد کمک می کنند.  برخی از موسسات مهاجرتی ارائه خدماتی مانند ارائه خدمات پس از ورود به کشور مقصد، ارائه خدمات مسکن و اجاره خودرو و غیره را نیز به عهده دارند. باتوجه به نیاز ضروری به موسسات مهاجرتی، در این مقاله قصد داریم ۱۰ تا از بهترین موسسه مهاجرتی در اصفهان را به شما معرفی کنیم.

بهترین موسسه مهاجرتی در اصفهان

 

ویژگی بهترین موسسه مهاجرتی در اصفهان

بهترین موسسه مهاجرتی در اصفهان باید دارای وکیل مهاجرت باشد. ویژگی این وکیل باید به شرح زیر باشد:

سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
 تخصص:ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی، مهاجرت
 خدمات:مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
 میزان موفقیت:%90 موفقیت پرونده ها
 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

موسسه مهاجرتی چه خدماتی  ارائه می‌دهند؟

موسسه مهاجرتی در اصفهان فرآیند مهاجرت به کشورهای دیگر را فراهم میکند. خدماتی که موسسه مهاجرتی ارائه می دهد، شامل موارد زیر باشد:

1. مشاوره در مورد انواع ویزاها و نحوه اخذ آنها

2. ارائه راهنمایی در مورد نحوه تهیه مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای مورد نظر

3. راهنمایی در انتخاب کشور مناسب برای مهاجرت در صورتی که شما از انتخاب کشوری برای مهاجرت مطمئن نیستید

4. ارائه خدمات ترجمه مدارک مورد نیاز

5. ارائه خدمات مشاوره و آموزش در مورد فرهنگ، زبان و شرایط زندگی در کشور مقصد

6. راهنمایی در مورد پروسه اعتبارسنجی مهارت ها و شرایط کاری در کشور مقصد مهاجرت به یک کشور جدید ممکن است برای شما یک فرایند پیچیده باشد و موسسات مهاجرتی با تجربه و دانش لازم می توانند به شما کمک کنند تا در این فرایند موفق باشید.

 

بیشتر بدانید : ثبت شرکت در اصفهان

 

بهترین موسسه مهاجرتی در اصفهان

انواع خدمات موسسه مهاجرتی در اصفهان

 • تحصیل در خارج از کشور
 • سرمایه گذاری در خارج از کشور
 • کار در خارج از کشور
 • اخذ ویزای کشورها
 • ثبت شرکت در خارج از کشور

بهترین موسسه مهاجرتی در اصفهان

بیشتر بدانید:

لیست ۱۰تایی از بهترین وکیل ملکی در اصفهان

چطور به یک موسسه مهاجرتی اعتماد کنیم؟

اعتماد به یک موسسه مهاجرتی بسیار مهم است، زیرا فرایند مهاجرت به کشوری دیگر، یکی از مهم‌ترین تصمیمات زندگی است و انتخاب یک موسسه مهاجرتی نامناسب می تواند به مشکلات جدی در آینده منجر شود.
برای انتخاب یک موسسه مهاجرتی قابل اعتماد، می توانید از راه های زیر استفاده کنید:

 ۱. مشاوره:

می توانید با چندین موسسه مهاجرتی در اصفهان تماس بگیرید و اطلاعات بیشتری در مورد خدمات آنها و شرایط مهاجرت به کشورهای مختلف بگیرید. این کار به شما کمک می کند تا با مشاوران و کارشناسان مختلف صحبت کنید و مطمئن شوید که شرکت انتخابی شما اطلاعات کافی و تجربه لازم را دارد.

۲. مجوزها و گواهی ها:

یکی از مهم ترین چیزهایی که باید در مورد یک موسسه مهاجرتی بدانید، این است که آیا آنها مجوز و گواهی های لازم برای ارائه خدمات مشاوره در زمینه مهاجرت به دست آورده اند یا خیر. شما می توانید با مراجع مختلف مانند دفاتر وزارت کار، تجارت و صنایع، کمیسیون مهاجرت و غیره تماس بگیرید و از وضعیت موسسات مهاجرتی مورد نظر خود مطمئن شوید.

۳. تجربه و تخصص:

می توانید تجربه و تخصص موسسات مختلف را بررسی کنید و بررسی کنید که آیا آنها در زمینه مهاجرت به کشورهای خاص تخصص و تجربه لازم را دارند یا خیر.

۴. ارزیابی:

می توانید با مشتریان قبلی موسسه مهاجرتی تماس بگیرید و از تجربیات آنها در مورد خدمات و روش کار موسسه بپرسید

حالا با ۵ تا از بهترین موسسه مهاجرتی در اصفهان آشنابشیم و بهترین انتخاب را برای مهاجرت داشته باشیم.

بهترین موسسه مهاجرتی در اصفهان

لیست ۵ تایی موسسه مهاجرتی دراصفهان

۱. موسسه مهاجرتی کاوش

موسسه مهاجرتی بین المللی کاوش، با مجوز رسمی از وزارت کار ،  بیست سال سابقه تخصصی در امر کاریابی بین المللی، اخذ ویزای کار،مجوز کار، ویزای اقامت دائم از طریق مهارتهای شغلی،ویزای بازدیدهای تجاری و بیزنسی،ویزای دیدار و. موسسه کاوش از سازمان مهاجرت کانادا و اداره مهاجرت استان کبک مجوز رسمی دارد و از اعتبار بالایی برخوردار میباشد. از خدمات دیگر کاوش: اخذ ویزای اقامت دائم ،سرمایه گذاری ،توریستی و سایر پروسه های مورد نیاز در کشور ،مشاوره شغلی که به صورت اینترنتی ، تلفنی و حتی حضوری با ارائه آخرین اطلاعات از وضعیت زندگی کار و آینده در کشور مقصد به شما عزیزان میدهد.

 • آدرس: اصفهان، خیابان چهارباغ عباسی، پاساژ افتخار، طبقه چهارم، شماره 519
 • شماره تماس: 32227842-031

۲. موسسه مهاجرتی ویزا یکصد

موسسه ویزا یکصد با سابقه ۱۵ ساله در زمینه خدمات اقامتی و مشاوره ،اخذ روادید بین المللی و ویزای اقامت دائم که به صورت کاملا قانونی، خدمات خود را در اختیار مراجعین و متقاضیان مهاجرت در تمام زمینه های مهاجرتی گذاشته است. توجه به پشتیبانی در کشور مقصد و ایجاد زمینه اشتغال کارجویان اعزامی نیز از دیگر خدمات تکمیلی این دفتر است که تاکنون با موفقیت بی نظیری به منصه عمل رسیده است.

 • آدرس: اصفهان، خ شیخ بهایی، بعد از چهارراه آذر، ساختمان 365، طبقه 1
 • شماره تماس: 91015010 -031

۳. موسسه مهاجرتی کنپارس اصفهان

شرکت خدمات مهاجرتی کنپارس؛ شرکتی کانادایی که با داشتن نمایندگی های معتبری که در ایران دارد از اعتبار و اعتماد بالایی برخوردار میباشد ، یکی از نمایندگی های معتبر کنپارس در اصفهان میباشد که بر اساس مقررات دولت فدرال کانادا و نیز دولت استان کبک ثبت شده است. کنپارس با برخورداری از تیمی کارآمد از وکلا و مشاورین مهاجرت در زمینه دریافت انواع ویزاهای اقامت دائم و موقت فعالیت می کند.

 • آدرس: اصفهان، خیابان شریعتی شرقی (مابین توحید و چهارباغ بالا)
 • شماره تماس:031-36262359

۴. موسسه مهاجرتی ملل متحد اصفهان

موسسه حقوقی ملل متحد با در اختیار داشتن کارشناسان متبحر ، و سالها تجربه در اعزام دانشجو و انجام مشاوره ، توانسته جایگاه خوبی در عرصه خدمات مشاوره مهاجرت و اخذ ویزا و گرفتن اقامت کسب نماید. و می توان به جرأت اذعان کرد  یکی از بهترین موسسات برای در اختیار قراردادن وکیل مهاجرت در اختیار متقاضیان است. این مجموعه موفقیتهای فراوانی در اعزام متقاضی مهاجرت از طریق تحصیل ، کار ، سرمایه گذاری و گرفتن جاب آفر به اقصا نقاط جهان مانند کانادا ، استرالیا ، مجارستان ، اوکراین ، انگلستان ، آلمان ، ترکیه ، ارمنستان و … داشته است.

 • آدرس: اصفهان ، خیابان محتشم کاشانی (دقیقی) ، جنب کوچه 28 ، پلاک 91 – ساختمان ملل
 • شماره تماس: 03131311634

۵. موسسه مهاجرتی اصطهباناتی اصفهان

موسسه مهاجرتی اصطهباناتی، افراد زیادی در ترسیم آینده ای روشن از نظر تحصیل، کار و تجارت کمک می کند. دفتر مهاجرتی اصطهباناتی با سابقه فعالیت در زمینه حقوق خصوصی داخلی و بین المللی هم اکنون یکی از موسسات موفق و معتبر حقوقی کشور می باشد. شرکت مهاجرتی اصطهباناتی از طرفی به عنوان یک شرکت مهاجرتی تحت عنوان حقوق بین الملل خصوصی بررسی پرونده های حقوقی و کیفری در زمینه های خانواده، ملک، قراردادها، مسائل کارگر و کارفرما را پذیرا می باشد.این دفتر مهاجرتی با همکاری وکلا و مشاورین مجرب در ایران و کشورهایی نظیر انگلستان، روسیه، پرتغال، اتریش، مجارستان، استرالیا، کانادا، آفریقای جنوبی و غیره این افتخار را دارد که بتواند برای هم وطنان عزیز با شرایط مختلف خدمات مهاجرت، اخذ اقامت و تابعیت را از طرق مختلف به صورت تخصصی و کاملاً قانونی به سرانجام رساند.

 • آدرس: مرداویج، انتهای بلوار شیخ کلینی، نرسیده به مرکز تعاونی پزواز، جنب املاک برمک، پلاک 15
 • شماره تماس: ۰۳۱۹۱۰۰۹۷۹۷

 

بیشتر بدانید:

لیست ۱۰ تایی بهترین وکیل طلاق در اصفهان | معرفی وکلای خوب برای طلاق

 

بهترین موسسه مهاجرتی در اصفهان

انواع مهاجرت

مهاجرت از طریق تحصیل

یکی از راه‌های ساده‌ برای مهاجرت این است که از طریق تحصیل اقدام کنید. حتی بعد از پایان دوره تحصیل هم، این روش می‌تواند برای شما مفید باشد؛ زیرا شما پس از اتمام تحصیل، اجازه کار دریافت خواهید کرد. سپس می‌توانید برای دریافت اقامت خودتان آماده شوید.  کشورهایی که اقامت همراه با تحصیل دارند، محدودند. بنابراین، در کشورهایی که این قانون را ندارند، باید پس از اتمام تحصیل، آن کشور را ترک کنید.

مهاجرت از طریق کار

با استفاده از این شیوه، شما می‌توانید به مدت محدودی (به عنوان مثال ۶ ماه) به کشور مد نظر خود وارد شده و در آنجا کار کنید. در طول این دوره که شامل دریافت یک ویزای کاری می‌شود، شما ملزمید تمام وقت خود را با کار کردن سپری کنید. البته در این روش، باید با ارائه اسنادی مانند مدرک زبان، مدرک تحصیلات و سابقه‌ی کاری و غیره، درخواست اقامت در آن کشور را ارائه دهید.

مهاجرت از طریق ازدواج

ازدواج نیز به عنوان یکی از راه‌های مهاجرت به کشورهای هدف شناخته می‌شود. در این روش، فرد متقاضی مهاجرت برای به دست آوردن اقامت، ازدواج با یک شهروند از کشور هدف را انتخاب می‌کند. در صورت انجام این عمل، فرصتی برای اخذ اقامت برای او ایجاد می‌شود. با این حال، یکی از شرایط اساسی این نوع ازدواج و اخذ اقامت، داشتن مهارت کامل در زبان رسمی کشور مورد نظر است. همچنین، در صورتی که فرد قبلا ازدواج کرده باشد، باید اسناد مربوطه را برای تایید ازدواج مجدد خود ارائه دهد.

 مهاجرت از طریق استار آپ

از میان روش‌های سریع برای مهاجرت به کشور دیگر، راه انداختن یک استارت‌آپ به عنوان یکی از سریع‌ترین روش‌ها به‌شمار می‌رود. البته، برای ثبت‌کردن شرکت استارت‌آپ در برخی کشورها، نیازمندیم برنامه‌ی کسب‌وکار قدرتمندی با پتانسیل بالا داشته باشیم. همچنین، مانند ثبت شرکت در کشورمان، این روش نیازمند سرمایه اولیه است. برای کسب اقامت از طریق ثبت یک کمپانی استارت‌آپ، حدوداً بایستی مبلغی بین صد هزار تا یک میلیون دلار درنظر بگیریم.

مهاجرت از طریق تولد

بعضی از کشورها قانونی را به ثبت رسانده اند که بر اساس آن، با تولد در خاک آن کشور، به فرد متولد شده اقامت دائم و همیشگی داده می‌شود. با این حال، تعدادی از کشورها قانونی را تصویب کرده‌اند که به جز قانونی که تابعیت بر اساس خون می‌باشد، قانون “تولد” نیز دلیلی بر اقامت دائم فرد متولد شده در آن کشور نمی‌باشد.

مهاجرت از طریق سرمایه گذاری یا کارآفرینی

در این روش، اشخاص علاقه‌مند می‌توانند با خرید یک شرکت یا یک ملک، اقامت یا تابعیت کشور مورد نظر را بدست آورند. این روش منجر به اخذ تقریباً تمامی حقوق شهروندی در آن کشور می‌شود. خرید ملک هم از جمله ساده‌ترین راه‌ها برای مهاجرت و اخذ اقامت یا تابعیت است. البته قوانین اخذ اقامت با خرید ملک در هر کشور ممکن است متفاوت باشد و بنابراین قبل از خرید ملک، شرایط اخذ اقامت را بررسی کنید. به عنوان مثال، با خرید ملک در استرالیا، پس از گذشت دو سال، اجازه اقامت به مهاجران داده می‌شود و فرد مهاجر باید بالای ۱۸ سال باشد و به عنوان یک ساکن دائمی شناخته شود. اما با خرید ملک در قبرس، فرد باید ملکی به ارزش حداقل دو میلیون یورو تهیه کند و پس از گذشت ۶ ماه، اقامت و پاسپورت این کشور را دریافت خواهد کرد. همچنین، در جزیره دومینیکا و ترکیه نیز می‌توان در کوتاه‌ترین زمان ممکن، تابعیت و پاسپورت خود را دریافت نمود.

مهاجرت از طریق پناهندگی

یکی از روش‌های خطرناک مهاجرت، پناهندگی است. این روش به دلیل درست شناخنه نشدن و عدم داشتن اطلاعات کافی عموم در این باره، نیازمند توضیحاتی است. پناهندگی، روشی است برای افرادی که در کشور خود احساس امنیت ندارند و در خطر قرار دارند، کنوانسیون ژنو مدنظر قرار داده است. با توجه به افزایش روزافزون تعداد افرادی که درخواست پناهندگی به کشورهای عضو این کنوانسیون دارند، این درخواست‌ها با دقت بالا مورد بررسی قرار می‌گیرند. از اینرو، باید آگاه باشید که مهاجرت از طریق پناهندگی دارای ریسک بالا و خطرناک است.

هزینه‌های موسسه مهاجرتی بر چه اساس میباشد؟

اگر به دنبال هزینه های موسسه مهاجرتی در اصفهان هستید باید گفت پارامتر های مختلفی وجود دارد که می تواند بر روی هزینه های مهاجرت تاثیر بگذارد. زمانی که شما به یک موسسه مهاجرتی مراجعه می کنید در اولین قدم پرونده شما مورد بررسی قرار می گیرد. پس باید گفت هزینه اعلام شده به هر متقاضی نسب به پرونده خود کاملا متغیر می باشد. برای مثال زمانی که متقاضی در پرونده خود چندین رد ویزا و ریجکتی داشته باشد هزینه بیشتری باید پرداخت کند تا متقاضی که در پرونده خود هیچ رد ویزایی ندارد. اگر قصد مهاجرت دارید و به دنبال بهترین موسسه مهاجرتی در اصفهان هستید می توانید از لیست بالا یک موسسه را انتخاب نماییید و با تماس با این موسسه تمام مشاوره های لازم را دریافت نمایید.

معرفی بهترین های اصفهان با اصفهان سیصد و شصت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ESC را فشار دهید تا بسته شود