لیست 10تایی بهترین شرکت باربری در اصفهان + قیمت باربری 1402

شرکت باربری در اصفهان

شرکت باربری در اصفهان یا خدمات حمل و نقل باربری وظایف متعددی را در زمینه حمل و انتقال بارها انجام می‌دهد. وظایف اصلی یک شرکت باربری عبارتند از :

 1. حمل و نقل بار :
  • شرکت باربری بارهای مختلف را از یک مکان به مقصد مورد نظر حمل می‌کند. این بارها می‌توانند از نوع‌های مختلفی مانند اثاثیه منزل، کالاهای تجاری، ماشین‌آلات، وسایل الکترونیکی و غیره باشند.
 2. بسته‌بندی و بارگیری :
  • شرکت باربری به بسته‌بندی محتویات بار و آماده‌سازی آن برای حمل می‌پردازد. همچنین، فعالیت‌های بارگیری و تخلیه بار از وسیله نقلیه نیز جزء وظایف آن محسوب می‌شود.
 3. تدابیر امنیتی :
  • ارائه تدابیر امنیتی برای حفاظت از بار در طول مسیر حمل و نقل از جمله وظایف مهم شرکت باربری است. این تدابیر ممکن است شامل بیمه بار، استفاده از تجهیزات محافظ، و رصد مداوم بار در حین حمل باشد.
 4. ارائه خدمات تخصصی
  • برخی از بهترین باربری ها در اصفهان خدمات تخصصی مانند حمل بارهای حساس، اثاثیه آنتیک و هنری، بارهای سرد یا حساس به دما، و حتی حمل بین‌المللی را ارائه می‌دهند.
 5. مشاوره و برنامه‌ریزی :
  • شرکت‌های باربری بین شهری در اصفهان مشاوره و برنامه‌ریزی جهت انتخاب بهترین مسیر، نوع وسیله نقلیه، و راهکارهای بهینه در حمل و نقل بار به مشتریان خود ارائه می‌دهند.
 6. ذخیره‌سازی و انبارداری :
  • برخی از شرکت‌های باربری خدمات انبارداری و ذخیره‌سازی بار را نیز ارائه می‌دهند، به ویژه برای مواردی که نیاز به انبار موقت دارند.
 7. پیگیری و اطلاع‌رسانی :
  • شرکت باربری مسئول پیگیری و اطلاع‌رسانی به مشتریان در خصوص وضعیت و مراحل حمل و نقل بار است تا مشتریان اطلاعات لازم را دریافت کنند.

شرکت باربری یا شرکت حمل و نقل بار، یک نهاد یا کسب و کار است که به حمل و انتقال بار از یک مکان به مقصد مشخص می‌پردازد. شرکت‌ باربری خوب در اصفهان به عنوان واسطه‌ای بین مشتریان و خدمات حمل و نقل جهت انتقال بار ایفای نقش می‌کنند.

بیشتر بدانید : لیست ۱۰ تایی بهترین باشگاه بدن سازی در اصفهان

 

شرکت باربری در اصفهان

 

لیست 10 تایی بهترین شرکت باربری در اصفهان

1.شرکت مدارابار باربری درون شهری و برون شهری در اصفهان

مدارابار باربری درون شهری در اصفهان به همشهریان سرویس ارائه می دهد. مدارابار از وسایل حمل و نقل استاندارد استفاده می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر و اعلام نوع و حجم بار با شماره زیر تماس بگیرید.

 • تلفن09137205107

2.شرکت حمل و نقل امیرکبیر در اصفهان

شرکت حمل و نقل امیرکبیر اصفهان یکی از معتبرترین شرکت های باربری و حمل خرده بار در اصفهان است. این شرکت از بهترین شرکت‌های باربری در اصفهان شناخته می‌شود. امیرکبیر به خوبی برای ارسال خرده بار از اصفهان به تمام نقاط کشور آماده خدمت رسانی می باشد.

 • تلفن برای خرده بار: ۰۳۱۳۳۸۶۶۷۵۷۹

3.شرکت آرمان اصفهان

شرکت باربری آرمان اصفهان خدمات اثاث کشی و باربری ارائه می دهد. این شرکت مجموعه باربری از بهترین باربری های اصفهان به شمار می‌آید. اگر قصد جا به جایی بار دارید دارید شرکت باربری آرمان اصفهان همچنین امکان پشتیبانی و خدمات شبانه‌روزی را برای مشتریان خود فراهم کرده است.

 • شماره تماس: 09134630944

4.شرکت باربری اطمینان اصفهان

یکی از بهترین باربری های اصفهان ، شرکت اطمینان بار است. این شرکت تلاش می‌کند تا هزینه‌های اثاث کشی و باربری را به حداقل برساند. شماره زیر به عنوان راه ارتباطی با این شرکت برای مشتریان در دسترس است. همشهریان عزیز می توانند اثاث کشی ارزان قیمت را با قیمت‌های استثنایی آرمان اصفهان تجربه کنید.

 • شماره تماس: 09910223591

5.شرکت باربری و اثاث کشی رهاورد اصفهان

شرکت باربری و اثاث کشی رهاورد اصفهان دارای تیمی از افراد حرفه‌ای و ماهر در زمینه باربری و اثاث کشی است. این مجموعه با تخصص و تجربه لازم مراحل بارگیری و تخلیه بار را به بهترین شکل ممکن انجام دهند و تا چیدن وسایل به صورت اصولی در کنار شماست.

 • شماره تماس: 09383151795 

6.شرکت اسباب کشی اتوبار کاسپین اصفهان

شرکت اسباب کشی اتوبار کاسپین اصفهان دارای بارنامه‌های اختصاصی با ضمانت‌نامه است. این بارنامه‌ها تضمین کننده ی تحویل امن و کامل هستند. از ویژگی‌های برجسته این شرکت هزینه‌های مناسب برای خدمات باربری و اثاث کشی است.

 • شماره تماس: 09908021574

7.شرکت باربری اثاث کشی هومان بار اصفهان

شرکت باربری اثاث کشی هومان بار اصفهان با تیمی از پرسنل حرفه‌ای و کارآمد در زمینه خدمات اثاث کشی به مشتریان خدمت رسانی می کند. شرکت هومان بار اصفهان برای حمل اثاثیه خودروهای متنوعی ارائه می‌دهد تا مشتریان بتوانند خودروی مناسب برای حجم بار خود انتخاب کنند. این خودروها مسقف و روباز می‌باشند و بر اساس درخواست مشتریان ارسال می‌شوند.

 • شماره تماس: 09054955010

8.باربری سپاهان بار شرق

شرکت سپاهان بار همچنین به مشتریان خود خدمات شایانی ارائه می دهد. این مشاوران می‌توانند در زمینه ی تعداد کارگرها و نحوه انجام اثاث کشی اطلاعات مورد نیاز را در اختیار شما بگذارند. همچنین، آنها با ارائه ی شماره باربری در اصفهان قصد دارند به شما اطلاعات مورد نیاز را در مورد تعداد طبقات و دیگر جزئیات مربوط به جابجایی و اثاث کشی بدهند.

 • اطلاعات تماس: ۰۹۱۳۱۰۳۳۶۲۳ 

9.شرکت حمل و نقل توکا

مشتریان شرکت توکا می‌توانند با اطمینان کامل به انجام مراحل اثاث کشی بپردازند و بدون نگرانی از وارد شدن خسارت به بار خود به مقصد برسند. این مجموعه خدمات مشاوره‌ای نیز ارائه می‌دهد تا به مشتریان کمک کند بهترین تصمیم‌ها را بگیرند. برای راحتی در حمل اثاث می توانید به شرکت توکا اطمینان کنید.

 • شماره تماس: 03133872565

10.شرکت حمل و نقل بهران کالا در اصفهان

شرکت اتوبار بهران کالا در اصفهان قبل از انجام کار قیمت را اعلام می‌کند، که به شما این امکان را بدهد تا  قیمت‌ها را با شرکت‌های دیگر مقایسه کنند و بهترین انتخاب را انجام دهند. تمامی این قیمت‌ها بر اساس تعرفه‌های رسمی باربری‌ها تعیین می‌شود و تعرفه‌های اضافی دریافت نمی شود.

 • شماره تماس: 03133864611

بیشتر بدانید : لیست ۵ تایی از بهترین موسسه مهاجرتی در اصفهان

 

 

انواع شرکت های باربری

شرکت‌های باربری ممکن است به شکل‌ها و نمایه‌های مختلف در بازار حضور داشته باشند. هزینه ی باربری در اصفهان به عوامل مختلفی بستگی دارد. برخی از انواع شرکت‌های باربری به شرح زیر هستند:

 1. شرکت‌های باربری محلی :
  • این شرکت‌ها به حمل و نقل بارها درون یک شهر یا منطقه محدود می‌پردازند. غالباً در خدمات حمل و نقل محلی مثل اسباب‌واسه منزل، اثاثیه وسایل شخصی، و خدمات پیک مورد استفاده قرار می‌گیرند.
 2. شرکت‌های باربری بین‌المللی :
  • این شرکت‌ها به حمل و نقل بین کشورها و یا قاره‌ها مشغول هستند. آنها با استفاده از انواع وسایل حمل و نقل مانند کانتینرها، کشتی‌ها، هواپیماها و وسایل نقلیه دیگر بین‌المللی بارها را حمل می‌کنند.
 3. شرکت‌های باربری حمل زمینی :
  • این شرکت‌ها مسئول حمل و نقل بارها از طریق خودروهای زمینی مانند کامیون‌ها و وانت‌ها هستند. غالباً در حمل بین شهری یا حتی بین کشورها از این وسایل نقلیه استفاده می‌کنند.
 4. شرکت‌های باربری درون شهری :
  • این شرکت‌ها به حمل بارها درون یک شهر خاص محدود می‌شوند. غالباً برای انتقال اسباب، مواد غذایی، و کالاهای مصرفی درون شهر به کار می‌روند.
 5. شرکت‌های باربری زنده :
  • این شرکت‌ها به حمل و نقل حیوانات زنده می‌پردازند. غالباً در کشاورزی و صنایع دامپروری به حمل دام و دام‌های زنده اختصاص دارند.
 6. شرکت‌های باربری بارهای خاص :
  • برخی از شرکت‌های باربری به حمل و نقل بارهای خاصی مثل بارهای خطرناک، کمیاب، یا بارهای با ارزش بالا (مثل آثار هنری) متخصص هستند.
 7. شرکت‌های باربری اینترنتی :
  • شرکت‌های باربری اینترنتی خدمات حمل و نقل بار، باربری با نیسان و دیگر اتومبیل ها را از طریق پلتفرم‌های آنلاین فراهم می‌کنند. مشتریان می‌توانند به‌طور آنلاین بار خود را سفارش دهند و از خدمات این شرکت‌ها استفاده کنند.

هر یک از این شرکت‌های باربری در اصفهان به نوع خود دارای ویژگی‌ها و مزایا هستند و با توجه به نیازهای مشتریان، انتخاب بهینه‌ای ممکن است متغیر باشد.

بیشتر بدانید : لیست ده تایی از بهترین آموزشگاه حسابداری در اصفهان

 

بهترین شرکت باربری در اصفهان

 

مزایای استفاده از شرکت های باربری

استفاده از شرکت باربری برای حمل اثاثیه دارای مزایای زیادی است که به مشتریان کمک می‌کند تا بهترین تجربه حمل و نقل را داشته باشند. برخی از مزایای استفاده از شرکت باربری برای حمل اثاثیه شامل موارد زیر می‌شوند:

 1. حرفه‌ای و آگاهی فنی :
  • شرکت‌های باربری دارای تجربه حرفه‌ای در زمینه حمل و نقل اثاثیه هستند. تیم‌های آنها با دانش فنی لازم در زمینه بسته‌بندی، بارگیری، حمل و تخلیه بار از مهم‌ترین مراحل حمل و نقل اثاثیه آگاهی دارند.
 2. بسته‌بندی حرفه‌ای :
  • شرکت‌های باربری به بهترین شکل امکانات بسته‌بندی را فراهم می‌کنند. آنها از جعبه‌ها، پوشش‌های محافظ، مواد بسته‌بندی مخصوص، و تجهیزات مورد نیاز برای حفاظت از اثاثیه شما در طول مسیر حمل و نقل استفاده می‌کنند.
 3. صرفه‌جویی در زمان و انرژی :
  • با استفاده از شرکت باربری، مشتریان نیازی به هدررفتن زمان و انرژی برای بسته‌بندی، بارگیری، حمل و تخلیه اثاثیه خود ندارند. این امور توسط تیم حرفه‌ای شرکت باربری انجام می‌شوند و به مشتریان این امکان را می‌دهد تا به فعالیت‌های دیگر خود تمرکز کنند.
 4. حفاظت از اثاثیه :
  • شرکت‌های باربری معمولاً بیمه‌نامه‌های مربوط به حمل و نقل دارند که مشتریان را در مقابل خسارت‌های احتمالی به اثاثیه خود پوشش می‌دهد. این امر اطمینان از حفاظت اثاثیه شما در طول مسیر را فراهم می‌کند.
 5. تسهیل در برنامه‌ریزی :
  • شرکت باربری با ارائه خدمات مشاوره و برنامه‌ریزی به مشتریان کمک می‌کند تا حمل و نقل اثاثیه خود را به بهترین شکل ممکن برنامه‌ریزی کنند. این امر به مشتریان اطمینان از یک حمل و نقل مطمئن و بدون مشکل می‌دهد.
 6. نقل و انتقال بدون نگرانی :
  • استفاده از شرکت باربری به مشتریان امکان می‌دهد تا بدون نگرانی از مسائل فنی و لوازم مورد نیاز برای حمل و نقل، اثاثیه خود را به مقصد نقل و انتقال دهند.
 7. خدمات اضافی :
  • برخی از شرکت‌های باربری خدمات اضافی مانند ذخیره‌سازی موقت، نقل و انتقال خودرو، یا خدمات بسته‌بندی خاص را نیز ارائه می‌دهند که مشتریان می‌توانند از آنها بهره‌مند شوند.

 

 

سخن آخر

برای سهولت در حمل و نقل انواع بار بهتر است با شرکت های مجاز تماس گرفته و برای حمل اثاث های بدون هیچ گونه آسیبی این وظایف را به متخصصان در شرکت های باربری در اصفهان بسپارید. با این همه مزیت، مهم است که مشتریان قبل از انتخاب یک شرکت باربری، نقاط قوت و ضعف هر شرکت را با دقت مورد بررسی قرار دهند و با شرکتی همکاری کنند که به نیازها و ترجیحات خود بیشترین تطابق را دارد.

معرفی بهترین ها با اصفهان سیصد و شصت .

نگار روح الامین

ما یک تیم تولید محتوا هستیم که سعی داریم تا بهترین مشاغل وکسب و کارهای شهر اصفهان را شناسایی و معرفی کنیم . اصول مهم در معرفی کسبو کارها معیارهایی است که توسط مخاطبان در نظر گرفته میشود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ESC را فشار دهید تا بسته شود