لیست ده تایی از بهترین آموزشگاههای زبان انگلیسی در اصفهان

اهمیت یادگیری زبان انگلیسی و یا سایر زبان های خارجی چیست ؟ بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در اصفهان کجاست ؟ بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی برای کودکان در اصفهان را چگونه پیدا کنیم ؟

یادگیری زبان انگلیسی به عنوان زبان جهانی و زبان اصلی تجارت و ارتباطات بین المللی، اهمیت بسیاری دارد. با داشتن مهارت در زبان انگلیسی، افراد قادر خواهند بود تا با افرادی از سرتاسر جهان ارتباط برقرار کنند و در محیط کار و تحصیل موفقیت بیشتری داشته باشند. همچنین، یادگیری زبان انگلیسی می‌تواند به فرد کمک کند تا به منابع و اطلاعات بیشتری دسترسی پیدا کند و در زمینه‌های مختلفی از جمله علم، فناوری، هنر و ادبیات به روز باشد. از طرفی، به دلیل گسترش رسانه‌های جهانی و فیلم‌ها و موسیقی‌های انگلیسی زبان، یادگیری زبان انگلیسی به فرد کمک می‌کند تا با فرهنگ و سبک زندگی دیگران در سراسر جهان آشنا شود. اگر به دنبال برترین و بهترین آموزشگاه زبان در اصفهان هستید تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

بیشتر بدانید : لیست ده تایی از بهترین آموزشگاه حسابداری در اصفهان

بهترین آموزشگاه زبان در اصفهان

منظور از زبان دوم چیست ؟

زبان دوم به زبانی اطلاق می‌شود که فرد پس از فراگیری زبان اول، در مراحل بعدی زندگی، آن را می‌آموزد. برای آموزش زبان دوم، معمولاً از مدارس و موسسات آموزشی استفاده می‌شود که ما در ادامه این مقاله لیست ده تایی از بهترین آموزشگاه های زبان در اصفهان را آورده ایم. این آموزش‌ها به منظور تسهیل درک و تلفظ صحیح واژگان و قواعد زبان جدید، تقویت مهارت‌های شنیداری و گفتاری و همچنین توسعه مهارت‌های خواندن و نوشتن صورت می‌گیرند. در حال حاضر، آموزش زبان دوم به یکی از نیازهای اساسی جوامع جهانی تبدیل شده است و بسیاری از افراد در سراسر جهان برای بهبود شغلی، تحصیلی یا ارتباطات بین المللی به یادگیری زبان دوم مشغول هستند.

کدام کشورها از انگلیسی به عنوان زبان دوم استفاده میکنند ؟

حدود 1.5 میلیارد نفر در سراسر جهان انگلیسی صحبت می کنند که از این میان، بیش از 1 میلیارد نفر از آن به عنوان زبان دوم استفاده می کنند. کشورهای زیر بیش از دیگر کشورها، از زبان انگلیسی به عنوان زبان دوم استفاده می کنند:

1- هلند (71.45)

2- سوئد (70.40)

3- دانمارک (69.93)

4- نروژ (67.77)

5- سنگاپور (66.03)

6- فنلاند (65.83)

7- لوکزامبورگ (64.57)

8- آفریقای جنوبی (63.37)

آموزشگاه های زبان انگلیسی در اصفهان

چرا انگلیسی را زبان دوم مینامند ؟

این بدین دلیل است که انگلیسی یک زبان جهانی است و ارتباطات میان انسان ها را در سراسر جهان آسان و راحت می کند. با توجه به اینکه بیشترین تعداد نفراتی که زبان انگلیسی را به عنوان زبان اول صحبت می کنند در کشورهای مختلف وجود دارند، این زبان به صورت خودکار باعث می شود که افراد در سراسر جهان بتوانند با یکدیگر ارتباط برقرار کنند و از طریق آن تبادل اطلاعات و ایده ها را به راحتی انجام دهند. علاوه بر این، انگلیسی محبوب ترین زبان دوم در جهان است. تخمین زده می شود که بیش از 1 میلیارد نفر در سراسر جهان، زبان انگلیسی را به عنوان زبان دوم یاد می گیرند. این به معنای این است که انگلیسی به عنوان یک زبان دوم در تحصیلات، کار و ارتباطات بین المللی بسیار مهم است و تقریباً در تمام جوانب زندگی مدرن حضور دارد.

مزایای یادگیری زبان چیست ؟

 • به رشد مغز کمک می کند.
 • موجب بهبود حافظه می شود.
 • به تقویت مهارت های شنیداری کمک می کند.
 • موجب افزایش هوش کلامی و غیرکلامی می شود.
 • موجب بهبود دامنه توجه می شود.
 • از کاهش توانایی های شناختی جلوگیری می کند.
 • موجب تقویت عملکرد چند کاره می شود.
 • موجب تقویت خلاقیت می شود.

زبان

بیشتر بدانید : لیست ده تایی از بهترین آموزشگاههای موسیقی در اصفهان

یادگیری زبان انگلیسی چقدر طول می کشد؟

زبان انگلیسی نسبت به دیگر زبان ها همچون چینی، فرانسوی و … آسان تر می باشد. یادگیری زبان انگلیسی برای فارسی زبانان می‌تواند مقداری دشوار باشد. اما به صورت کلی زبان انگلیسی جزو زبان های سخت به حساب نمی آید. هر چند زبان راحت و آسانی نمی باشد. طبق تجربیات موسسات مختلف و خود زبان آموزان در سرتاسر دنیا، سختی یا آسانی همیشه در قیاس با یکدیگر مشخص می شود. زبان انگلیسی در مقایسه با زبانی مثل زبان عربی یا زبان روسی زبان آسانی به حساب می آید. در کل چنین زبانی را می توان در درجه متوسط از نظر زبان های دیگر دانست. برای یادگیری زبان انگلیسی اول باید اصول یادگیری را بیاموزید. در آموزشگاه های انگلیسی به شما اصول یادگیری درست زبان انگلیسی آموزش داده می شود.

لیست ده تایی از بهترین آموزشگاههای زبان انگلیسی در اصفهان

1.آموزشگاه زبان گاما

آموزشگاه زبان گاما با ارائه برنامه های آموزشی متنوع و متخصصان مجرب، به عنوان یکی از بهترین مراکز آموزش زبان در اصفهان شناخته می شود. این آموزشگاه با توجه به نیازهای زبان آموزان گرامی، در تمامی شهرهای ایران فعالیت می کند و شعبه هایی در شهرهای تهران و شیراز نیز دارد. با ارائه سیستم های کوتاه مدت آموزشی مانند آیلتس و یوس، این آموزشگاه به زبان آموزان کمک می کند تا با کمترین زمان ممکن و بالاترین بازدهی، به نتیجه مطلوب خود دست یابند. همچنین، آموزشگاه زبان گاما بر اساس درخواست زبان آموزان، آموزش زبان های انگلیسی، آلمانی، ترکی استانبولی و زبان های دیگر را نیز ارائه می دهد.

برای شناخته شدن آموزشگاه های زبان انگلیسی به عنوان یکی از بهترین مراکز آموزشی در سطح کشور یا جهان، استفاده از تجارب اساتید برجسته و معروف در این زمینه ضروری است. اساتیدی که توانایی آموزش به روش های مدرن و موثر را دارند و تجربه کافی در آموزش زبان انگلیسی را دارند. نقش اساتید در بهبود کیفیت آموزش و ارتقای سطح تعلیم و تربیت در آموزشگاه ها بسیار مهم است و می تواند به عنوان یکی از عوامل موفقیت در رقابت با سایر مراکز آموزشی در نظر گرفته شود. آموزشگاه گاما دارای اساتید معتبر و برجسته در زمینه آموزش میباشد. این موسسه همچنین یکی از بهترین آموزشگاههای زبان انگلیسی برای کودکان در اصفهان است.

 • آدرس : میدان برج شیخ صدوق جنوبی ابتدای کوچه ۳
 • تلفن : 36691367-031

2.مجتمع آموزشی ره جویان

مجتمع آموزشی ره جویان با بیش از 20 سال سابقه درخشان در زمینه آموزش زبانهای خارجی، امتیاز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای را به دست آورده است. با توجه به اهمیت زبان انگلیسی به عنوان یکی از اساسی‌ترین نیازهای جوامع امروزی و نیاز بسیاری از افراد در کشور به یادگیری صحیح و تسلط کامل بر این زبان، آموزشگاه زبان ره جویان بر آن استوار است که با توجه به اهداف مختلف و با حداقل هزینه، یادگیری و تسلط زبان انگلیسی را برای همگان فراهم کند. دوره‌های مختلف با سطوح و گروه‌های سنی متفاوت بر اساس جدیدترین متدهای آموزشی طراحی شده‌اند تا زبان‌آموزان را از صفر تا صد همراهی کنند.

در آموزشگاه زبان ره جویان، پس از اتمام دوره‌های مبتدی، متوسطه و پیشرفته، زبان‌آموزان به  فنی حرفه‌ای معرفی شده و با قبولی در آزمون‌ها می‌توانند مدرک بین‌المللی زبان را که قابل ترجمه است دریافت کنند. در آموزشگاه ره جویان، با استفاده از دوره‌های تربیت مدرس کامل و جامع، مدرسان زبان به بهترین شکل آماده می‌شوند و به بازار کار معرفی می‌گردند. پس از شرکت در این دوره، مدرسان محترم می‌توانند در آزمون تربیت مدرس فنی حرفه‌ای شرکت کرده و مدرک بین‌المللی و قابل ترجمه پداگوژی را دریافت کنند. همچنین، در آموزشگاه ره جویان دوره‌های زبان‌آموزی برای زبان‌های غیر انگلیسی مثل آلمانی، ایتالیایی، فرانسه و ترکی نیز برگزار میگردد.

 • آدرس : اصفهان، چهارراه وفایی، ابتدای خیابان مسجد سید، دست راست، جنب اولین ایستگاه اتوبوس، آموزشگاه ره جویان
 • تلفن : 32368219 -031

3.آموزشگاه زبان امیرکبیر

آموزشگاه زبان امیرکبیر با برگزاری دوره های خصوصی و عمومی زبان انگلیسی، عربی، آلمانی و ترکی به همراه آموزش مکالمه، آمادگی آزمون و دوره های تربیت مدرس، میتواند یکی از بهترین گزینه های آموزش زبان باشد. این آموزشگاه علاوه بر ارائه دوره های آموزشی، مشاوره و تعیین سطح رایگان را نیز در اختیار زبان آموزان قرار می‌دهد. همچنین با برگزاری تور های آموزشی خارج از کلاس، فرصتی مناسب برای تمرین زبان در محیط های واقعی فراهم می‌شود. در نهایت، زبان آموزان موفق در این آموزشگاه میتوانند مدرک معتبر قابل ترجمه دریافت کنند. بنابرین میتوان این موسسه را جزء یکی از بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در اصفهان دانست.

 • آدرس : اصفهان، چهارباغ بالا، ابتدای کوچه ۳۵ (مسجد الرضا) پلاک ۸۰
 • تلفن :  03136635020

4. آموزشگاه زبان مهر

زبان مهر، یک مرکز تخصصی آموزش زبان انگلیسی است که از سال 1380 فعالیت خود را آغاز کرده است. این مرکز با داشتن یک ساختار منسجم و دریافت مجوزهای لازم، به دانش آموزان خود خدمات متنوعی ارائه می‌دهد. زبان مهر با داشتن دپارتمان‌های تخصصی و تیمی حرفه‌ای، از آخرین روش‌های آموزشی استفاده می‌کند و با ارائه پشتیبانی مستمر و تحلیل دقیق عملکرد هر فرد، به هر یک از دانش آموزان خود کمک می‌کند تا به هدف خود در یادگیری زبان انگلیسی برسند.

معرفی دپارتمان های مرکز

 • دپارتمان کودک (4 تا 12 سال)
 • دپارتمان نوجوان (12 تا 17 سال)
 • دپارتمان بزرگسال (بالای 18 سال)
 • دپارتمان دوره های سفارشی (برنامه ریزی کلاس های فردی سازی شده با خدمات جانبی هیجان انگیز)

دوره های تخصصی زبان مهر

 • فقط مکالمه (در 7 ماه)
 • پکیج تخصصی آیلتس 7 در 7 ماه
 • پکیج تخصصی OET  ویژه کادر بهداشت و درمان
 • بحث آزاد (Free Discussion)
 • تربیت مدرس (T.T.C)

آدرس و شماره تماس:

 • آدرس : اصفهان – خیابان میر – رو به روی بیمارستان سپاهان
 • تلفن : 03136640005

5.آموزشگاه دانش پژوهان

متد آموزشی و منابع معتبر و به‌روز
برنامه ریزی آموزشی مدون، منعطف و متنوع
استفاده از اساتید مجرب و مشاوران حرفه ای
مرکز برگزاری آزمون آیلتس در اصفهان
امکانات آموزشی مدرن و کارا
استاندارد بودن فضای آموزشی و کیفیت آن
مدیریت آموزشی و کادر اداری متعهد
 • آدرس : اصفهان، ملکشهر، خیابان مطهری، خیابان مهدیه، نبش کوچه شماره ۳، آموزشگاه دانش پژوهان
 • تلفن : ۰۳۱۳۴۳۱۵۰۴۷

6.آموزشگاه زبان کوثر

موسسه فرهنگی هنری کوثر با تکیه بر کادر مجرب و محیطی آرام و امکانات مناسب، فعالیتهای خود را به منظور تحقق اهداف خود ادامه می‌دهد. این آموزشگاه با شعار “آموزش با بهترین کیفیت”، توانسته دوره‌های آموزشی موفقی را در زمینه‌های آیلتس، تافل و زبان‌های خارجی متنوع ارایه دهد. با توجه به کیفیت بالای آموزش‌ها و توانمندی اساتید مجرب، زبان آموزان موسسه فرهنگی هنری کوثر در بهبود مهارت‌های زبانی خود پیشرفت چشمگیری را تجربه کرده‌اند. آموزشگاه کوثر یکی ازبهترین آموزشگاه زبان در اصفهان میباشد.

 • آدرس شعبه 1 : مطهری غربی حد فاصل پل فلزی و پل شیری، شماره ۱۴۸ / تلفن : 03132361273
 • آدرس شعبه 2 : بزرگمهر- ابتدای هشت بهشت غربی -کوچه ویس و رامین – پلاک ۲۱ / تلفن : 03132679182

7. آموزشگاه زبان های خارجی زبان سرا

مؤسسه فرهنگی زبان سرای اصفهان، یک مؤسسه آموزشی است که با هدف گسترش فرهنگ یادگیری در جامعه، خدمات فرهنگی و آموزشی را ارائه می‌دهد. این مؤسسه از سال 1379 فعالیت خود را آغاز کرده و تمرکز اصلی آن بر آموزش زبان‌های خارجی در سطوح مختلف است. در راستای شناخت نیازهای حال و آینده زبان‌آموزان و افزایش رضایت آنها، مؤسسه از نیروی انسانی مجرب و کارآمدی استفاده می‌کند. هدف اصلی مؤسسه، ارائه خدمات آموزشی با کیفیت و ارتقای سطح آموزش زبان در جامعه است.

 • آدرس : اصفهان، خیابان جابر انصاری، نرسیده به چهارراه رزمندگان، شماره 246
 • تلفن : 03134409701

8. موسسه آموزشی عالی صدر

موسسه عالی صدر، که در سال 1382 تأسیس شد، با شروع فعالیت در زمینه آموزش زبان­های خارجی، یک پلتفرم قوی برای یادگیری زبان فراهم کرده است. علاوه بر ارائه درس­های تئوری، این موسسه همچنین به برگزاری کارگاه­ها و تورهای آموزشی می­پردازد تا دانش ­آموزان به صورت عملی تجربه ­ی خود را در زبان­های خارجی افزایش دهند. با استفاده از استادان با تجربه ­ی بزرگ و متخصصان جوان، موسسه عالی صدر به سرعت در زمینه­ ی آموزش زبان پیشرفت کرده و امروزه به عنوان یک مرکز تأثیرگذار و صاحب سبک در آموزش زبان شناخته می­شود.

 • آدرس : اصفهان، خیابان چهارباغ بالا، ابتدای خیابان نیکبخت
 • تلفن : 03136640300

9.آموزشگاه زبان سبحان

مؤسسه آموزش مکالمات جهانگردی و زبان های خارجی سبحان با ۲۳ سال سابقه آموزشی درخشان همواره به ارتقاء همزمان سطح کمی وکیفی مؤسسه پرداخته است، تا جایی که هم اکنون پس از فعالیت، مؤسسه آموزش مکالمات جهانگردی و زبان های خارجی سبحان به لحاظ سطح کمی و کیفی، یکی از مؤسسات برتر استان اصفهان محسوب می شود. همچنین نیز فعالیت این واحد آموزشی در آکادمی مهارت اموزی سبحان واقع در اصفهان، تحت مجوز از سازمان فنی و حرفه ای شروع شده است.

مؤسسه آموزش مکالمات جهانگردی و زبان های خارجی سبحان، با بیش از ۲۳ سال سابقه فعالیت آموزشی، همواره تلاش کرده است تا سطح کمی و کیفی خود را بهبود بخشد. این مؤسسه با انجام فعالیت های خود، به گونه ای که به لحاظ سطح کمی و کیفی، جزء بهترین آموزشگاه زبان اصفهان محسوب می شود. همچنین، آموزشگاه سبحان تحت مجوز از سازمان فنی و حرفه ای فعالیت می کند .

 • آدرس : اصفهان، چهار راه آپادانا، جنب دفتر پیشخوان دولت
 • تلفن : ۳۶۶۱۶۱۹۹

10.آموزشگاه زبان هیواد

این آموزشگاه زبان انگلیسی بخصوص اگر زبان را برای مدرک آیلتس یا ادامه تحصیل در خارج کشور یا مهاجرت بخواهید در اولویت میباشد.

از بهترین کتابها و متریال های آموزشی استفاده می کند و کاملا مجهز است اما هزینه آن کمی بالاتر از بقیه موسسات آموزشی این لیست است. ضمنا کلاس ها کاملا متنوع و متناسب با برنامه زمانی شماست. در دوره‌های آموزشی هیواد این امکان برای شما فراهم شده است که از مبتدی‌ترین سطوح و در کمترین زمان ممکن به نمره مورد نظر خود در آیلتس برسید.

 • آدرس : خیابان حکیم نظامی، جنب رستوران صفه، درب کرمی رنگ
 • تلفن : 03136278723

بیشتر بدانید : لیست ۱۰ تایی از بهترین آموزشگاه و کلاس کنکور در اصفهان

شهریه و قیمت کلاس های زبان در اصفهان 

قیمت کلاس زبان در اصفهان به دلیل تاثیر عوامل مختلف نمی‌تواند به صورت ثابت در نظر گرفته شود. عواملی مانند نوع زبان، آموزشگاه، نحوه برگزاری کلاس و سطح امکانات آموزشگاه بر این قیمت تاثیر می‌گذارند. زبان‌هایی که سخت‌تر هستند معمولاً شهریه بیشتری نسبت به زبان انگلیسی دارند و آموزشگاه‌هایی با امکانات سطح بالاتر نیز هزینه بیشتری از زبان‌آموزان دریافت می‌کنند. در اصفهان قیمت کلاس زبان بسته به نوع دوره و مدت زمان آن متفاوت است.

آموزش زبان

مدت زمان کلاس های زبان اصفهان

مدت زمان لازم برای حضور در کلاس‌های زبان به نیاز فرد بستگی دارد. اگر کسی قصد دارد تا در یکی از رشته‌های زبان، مهارت حرفه‌ای کسب کند، به نظر می‌رسد باید حداقل چهار سال وقت و انرژی را صرف یادگیری آن کند. بطور کلی، مدت زمان هر دوره زبان معمولا یک تا دو ماه است و در صورت قبولی در آزمون پایانی، فرد می‌تواند در دوره بالاتر ثبت‌نام کند. البته، باید توجه داشت که استعداد و شرایط افراد با یکدیگر متفاوت است و ممکن است برخی افراد بتوانند زبان را به صورت سریع‌تر یاد بگیرند

معرفی بهترین ها با اصفهان سیصد و شصت.

نگار روح الامین

ما یک تیم تولید محتوا هستیم که سعی داریم تا بهترین مشاغل وکسب و کارهای شهر اصفهان را شناسایی و معرفی کنیم . اصول مهم در معرفی کسبو کارها معیارهایی است که توسط مخاطبان در نظر گرفته میشود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ESC را فشار دهید تا بسته شود