لیست 10 تایی بهترین بلاگر های اصفهانی | پیج های معروف اینستاگرام اصفهان کدامند؟

بهترین بلاگر اصفهان

در این مقاله قصد داریم شما را با 10 تا از بهترین بلاگر اصفهان، پیج های معروف اینستاگرام اصفهان، فود بلاگر اصفهانی، بلاگر زن و شوهر اصفهانی ، بلاگر طنز اصفهانی و واینر های اصفهان آشنا کنیم. پس توصیه می کنیم تا آخر مقاله با اصفهان سیصد و شصت همرا باشید.

قبل از شروع اسامی بلاگر اصفهان بهتر است توضیحاتی در مورد بلاگر و مفاهیم آن بدهیم. شاید این سوال برایتان پیش آمده باشد که به چه کسی بلاگر می گویند؟ یک بلاگر چه کار هایی باید انجام بدهد. آیا ما می توانیم خود بلاگر شویم؟

بسیاری از افراد فکر می کنند هر کسی که پست زیاد بگذارد و دارای فالور های زیادی باشد بلاگر می باشد اما در حقیقت اینگونه نمی باشد. بلاگر در حقیقت افرادی می باشند که یک بلاگ و یا یک مجله اینترنتی را مدیریت می کنند. این افراد با منتشر کردن محتوا های گوناگون مخاطب های خود را بالا می برند. بلاگر ها دارای انواع مختلفی همچون بلاگر مو و لباس، فود بلاگر، بلاگر اقتصادی، بلاگر طنز و … می باشند.

بهترین شرکت طراحی سایت در اصفهان

فود بلاگر اصفهانی

به افرادی که غذاهای رستوران ها و کافه های گوناگون را تست می کنند ونظرات مثبت و منفی خود را ارائه می دهند و در نهایت بهترین رستوران و کافه را معرفی می کنند فود بلاگر می گویند. اولین فود بلاگر در ایران مستر تیستر بوده است. حال اگر شما به دنبال معروف ترین فود بلاگر اصفهانی هستید و نمی دانید در اصفهان چند فود بلاگر معروف وجود دارد می توانید تا آخر مقاله با ما همراه باشید.

پیج های معروف اینستاگرام اصفهان

از دیگر مواردی که در این مقاله به آن اشاره می شود پیج های معروف اینستاگرام اصفهان می باشد. شاید شما هم جزو افرادی هستید که به دنبال بهترین پیج های تبلیغاتی در اصفهان می باشید تا با آن ها همکاری داشته باشید. باید گفت دیگر نگران این موضوع نباشید چون ما به معرفی این پیج ها در این مقاله می پردازیم.

بلاگر طنز اصفهانی

بلاگر طنز به بلاگری گفته می شود که بیشترین تمرکز خود را بر روی تولید محتوا طنز می گذارد. بلاگر های طنز و فود بلاگر ها امروزه دارای طرفداران بیشتری می باشند زیرا اکثر افراد در شبکه های مجازی به دنبال فیلم هایی برای خندیدن و شاد بودن هستند. اگر هنوز بلاگر طنز اصفهانی را نمی شناسید به لیست ده تایی از بلاگرها در ادامه مقاله مراجعه کنید.

بهترین بلاگر اصفهان

واینرهای اصفهانی

اگر تا به حال اصطلاح واینر به گوشتان نخورده است باید گفت واینر به شخصی گفته می شود که ویدیوهای کمدی تهیه می کند. به زبان ساده تر می توان گفت واینر یک کمدین است که در شبکه های مجازی فعالیت دارد. قابل به ذکر می باشد همان طور که میان بلاگر ها و واینر ها شباهت هایی وجود دارد ، تفاوت های بسیار زیادی هم وجود دارد که برای مشخص کردن این تفاوت ها باید جنبه های مختلف فعالیت آن ها مورد بررسی قرار گیرد.

ویژگی بهترین بلاگرها

اجازه دهید قبل از شروع اسامی بلاگر ها به چند نمونه از اصلی ترین ویژگی آن ها اشاره داشته باشیم:

  1. دارای روابط اجتمائی بسیار بالا.
  2. دارای خلاقیت بسیار بالا.
  3. دارای فن بیان و اعتماد به نفس بالا.
  4. دارای روحیه ماجرا جویی.
  5. دارای نظم و برنامه ریزی دقیق در کار.
  6. و ….

در ادمه به معرفی 10 بلاگر معروف اصفهانی می پردازیم قابل به ذکر می باشد انتخاب این 10 بلاگر کاملا  بر اساس پارامتر های جدول زیر و میزان رضایت مردم می باشد.

نوع بلاگربلاگر طنز، فود بلاگر،واینر
هزینه تبلیغ بسته به میزان فالور بلاگر و نوع تبلیغ متغیر می باشد.
رضایت مشتری95% رضایت مشتری

بهترین بلاگر اصفهان

1. فاطمه تیموری

فاطمه تیموری معروف به خودفاطی یکی از معروف ترین چهره های اینستاگرام می باشد که توانسته است با استعاد بالایی که دارد خود را به بهترین بلاگر اصفهانی تبدیل کند و نزد مردم دارای محبوبیت زیادی شود. خانم فاطمه تیموری تا به امروزبیش از 1.2 ملیون فالوور در اینستاگرام دارد و در شبکه اجتمائی خود183 پست را به اشتراک گذاشته است. خانم فاطمه تیموری یکی از بلاگر های طنز اصفهانی می باشند.

آیدی اینستاگرام: @khodephati

2. مونا فود

سرکار خانم مونا معروف به مونا فود یکی از فود بلاگرهای معروف اصفهانی می باشد.ایشان تا به امروز بیش از 633k فالور در اینستاگرام دارد و بیش از 450 پست در اینستاگرام خود به اشتراک گذاشته است. اگر می خواهی همراه با ایشان به تمام رستوران ها و کافه های اصفهان سر بزنید و به طعم های خوشمزه برسید  تنها کافی است به صفحه ایشان در اینستاگرام مراجعه کنید.

آیدی اینستاگرام : @_monafood

3. علی قیومی

آقای علی قیومی یکی از لیست بهترین بلاگر اصفهان می باشند که با لحجه زیبایی که دارند توانسته اند جایگاه خوبی در میان مردم به دست آورند. ایشان یکی از کمدین های معروف اینستاگرامی هستند که تا به امروز بیش از 653 هزار فالور و 173 پست در اینستاگرام خود به اشتراک گذاشته اند. آقای قیومی بیشتر فعالیت های خود را همراه با خانم ملیکا میرتقی انجام می دهند. ایشان از زمان کودکی وارد دنیا بازیگری شده اند و همیشه شخصیت های کارتونی را تقلید صدا می کردند.

آیدی اینستاگرام : @ali_ghaumi

4. مهسا آقادادی

مهسا آقادادی یکی از بلاگرهای طنزاصفهانی متولد 11 آبان 1373 هستند. مدرک ایشان لیسانس رشته زبان ادبیات انگلیسی می باشد. خانم آقادادی در سن 24 سالگی برای اولین باردر برنامه خندوانه شرکت کرده اند. تعداد فالور ایشان در اینستاگرام بیش از 244 هزار می رسد و بیش از 370 پست در پیج خود به اشتراک گذاشته اند.

آیدی اینستاگرام: @mahsa_aghadadi

بهترین بلاگر اصفهان

5. محمد جنتی

آقای محمد جنتی یکی از بلاگر های معروف اینستاگرامی می باشند. ایشان ساکن شهر اصفهان هستند و تا به امروز با کلیپ های طنز و جذاب خود در اینستاگرام توانسته اند خود را به یکی از معروف ترین بلاگرهای طنز اصفهانی تبدیل کنند. آقای جنتی تا به امروز بیش از 591k  فالور در اینستاگرام دارد و بیش از 369 پست در اینستاگرام خود به اشتراک گذاشته است.

آیدی اینستاگرام: @mohamadjanatii

6. سمی فود

سمی فود اولین فودبلاگر اصفهانی می باشد که در پیج اینستاگرام خود بیش از 58.7  هزار فالور دارد و بیش از 268 پست در پیج خود به اشتراک گذاشته است. ایشان در پیج خود علاوه بر معرفی بهترین رستوران ها و کافه های اصفهان مسابقات متنوع برگزار می کند و به فالوورهای خود جایزه می دهد. اگر به دنبال بهترین پیتزا ها، بستنی ها، برگر های شهر اصفهان هستید می توانید از پیج اینستاگرام ایشان دیدن کنید.

آیدی اینستاگرام: @somiifood

7. موسی تیغ بخش

از دیگر واینر های اصفهانی می توان به آقای موسی تیغ بخش اشاره داشت. ایشان ساکن شهر اصفهان هستند. آقای تیغ بخش تا به امروزبیش از 410هزار فالوور در اینستاگرام دارند و در شبکه اجتمائی خود144 پست را به اشتراک گذاشته اند. با دیدن صفحه ایشان در اینستاگرام می توانید لبخند را به خود هدیه دهید.

آیدی اینستاگرام: @mosatighbakhsh

بهترین بلاگر اصفهان

8. امید بارونی

آقای امید بارونی تنها فود بلاگر رسمی در ایران می باشند که ساکن شهر اصفهان هستند. ایشان با 261 هزار فالور و 1.534 پست در اینستاگرام مشغول به فعالیت می باشند. اگر به دنبال با کیفیت ترین و خوشمزه ترین رستوران ها و کافه ها در شهر اصفهان هستید تنها کافی از پیج ایشان در اینستگرام بازدید کنید. ارتباط کاری با ایشان تنها از طریق آیدی زیر امکان پذیر می باشد.

آیدی اینستاگرام: @omid_food_journey

9. رضا بابایی

از دیگر بلاگر های طنز اصفهانی می توان به آقای رضا بابایی اشاره داشت. آقای بابایی دارای بیش از 346 هزار فالور و 205 پست در اینستاگرام می باشد. برای دیدن پست های خنده دار آقای بابایی می توانید از پیج ایشان در اینستاگرام دیدن کنید.

آیدی اینستاگرام: @reza_babaei

10. ایلیا تیستر

از دیگر تیستر های معروف ایرانی ساکن شهر اصفهان می توان به ایلیا تیستر اشاره داشت. شاید تا به حال اسم ایلیا تستر به گوشتان خورده باشد و یا عکس های او را با غذاهای مختلف در اینستاگرام دیده باشید. آقای ایلیا تستر اولین فود بلاگر زیر 18 سال در ایران می باشد. ایشان نقطه به نقطه اصفهان را سفر کرده است و بهترین کافه رستوران ها و مکان های دیدنی شهر اصفهان را در پیج خود معرفی کرده است.  تعداد فالور آقای ایلیا تستر در اینستاگرام 186 هزار می باشد و بیش از 357 پست در پیج خود به اشتراک گذاشته است.

آیدی اینستاگرام: @ilia.taster

 بیشتر بدانید : بهترین شرکت سئو کار در اصفهان

خلاصه مقاله

ما در این مقاله قصد داشتیم شما را با 10 تا از بهترین بلاگر های اصفهانی آشنا کنیم. بلاگر های معرفی شده در زمینه طنز و فود بلاگری فعالیت دارند. تمام بلاگر های نام برده چهره های معروف اینستاگرامی می باشند و نزد مردم دارای محبوبیت زیادی هستند. تمام افراد نام برده در مقاله توسط امتیاز شما دوستان عزیز انتخاب شده اند. اگر شما بلاگر های معروف دیگری در اصفهان را می شناسید و نطری در مورد بلاگر های داخل مقاله دارید می توانید برای ما کامنت بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ESC را فشار دهید تا بسته شود