لیست 10 تایی از بهترین مزون های لباس عروس در اصفهان

انتخاب لباس عروس + بهترین مزون لباس عروس اصفهان

همه ی دختر خانم ها از کودکی خود را در لباس سفید عروسی تصور میکنند. انتخاب لباس عروسی و نامزدی یکی از مهمترین انتخاب های زندگی است چرا که این مراسم برای هر فرد تنها یک بار اتفاق خواهد افتاد . برای خرید و انتخاب لباس عروس باید موارد گوناگونی از جمله جنس پارچه، نوع دوخت، سنگ دوزیها، مدل، بودجه و .. را مورد توجه قرار داد . انتخاب لباس عروس مناسب گاها  میتواند سخت و استرس زا باشد ولی شناخت و انتخاب یک مزون مناسب و خوب میتواند از این سختی و استرس بکاهد. عروس خانم ها برای انتخاب مزون مناسب در میان تعداد بالایی از مزون ها و مغازه های فروشنده و کرایه دهنده ی لباس عروس که در شهر آنها وجود دارد اغلب دچار سردرگمی خواهند شد. ما در این مقاله سعی نموده ایم لیستی ده تایی از بهترین مزون لباس عروس اصفهان برای شما تهیه کنیم. این لیست همچنین شامل بهترین مزون لباس نامزدی اصفهان نیز میباشد.

 

بهترین مزون لباس عروس اصفهان

 

مزون لباس عروس در اصفهان با قیمت مناسب

قیمت لباس عروس به عوامل گوناگونی بستگی دارد . ممکن است انتخاب شما یک لباس عروس ارزان قیمت یا یک لباس عروس لاکچری و گران قیمت باشد. اگر شما هم به دنبال مزون لباس عروس در اصفهان با قیمت مناسب میباشید ما به شما مزون ها و مغازه های کوچه کازرونی را پیشنهاد میکنیم.

عوامل موثر در قیمت لباس عروس 

1.میزان پارچه مصرف شده : در بعضی از مدلهای لباس عروس مانند لباسهای دنباله دار و یا پرنسسی پارچه بیشتری مصرف میشود. هر چه میزان پارچه مصرفی در لباس بیشتر باشد طبیعتا آن لباس گران قیمت تر خواهد بود.

2.نوع پارچه مصرف شده : علاوه بر میزان پارچه مصرفی ، نوع پارچه نیز در قیمت لباس تاثیر بسیاری دارد. لباسهایی که در آنها از پارچه های کارشده و دانتل استفاده شود قیمت گرانتری به نسبت سایر لباسها خواهند داشت. دانتل نوعی پارچه کار شده با سنگ مروارید میباشد.

3.نوع طراحی لباس : اگر یک لباس آماده را پشت ویترین انتخاب کنید طبیعتا قیمت پایینتری برای شما خواهد داشت تا بخواهید لباس رویاییتان را به طراح برای دوخت سفارش دهید. هر چه طراحی و دوخت لباس پیچیده تر باشد طبیعتا قیمت بیشتری خواهد داشت.

4.موقعیت مزون انتخابی: باید گفت مزونهایی که در قسمت های بالای شهر قرار دارند قیمت های گرانتری به نسبت مزونهایی دارند که در وسط شهر قرار گرفته اند.

 

مزون لباس نامزدی اصفهان

 

انتخاب لباس عروس با توجه به اندام 

لباس عروس مناسب اندام ساعت شنی 

افرادی با اندام ساعت شنی دارای کمرهای باریک و سرشانه و باسن بزرگتری نسبت به کمر هستند و اندام آنها شبیه ساعت شنی میباشد. افرادی با این نوع اندام بهتر است به دنبال لباس عروس هایی باشند که در کمر باریک شده و کاملا روی اندامشان مینشیند. برای مثال مدلهایی مانند مدل ماهی انتخاب مناسبی است. در مدل اندام ساعت شنی عرض شانه و باسن به اندازه کافی هماهنگ است و نیاز به لباسی نیست که بخواهد هیچ یک از این نقاط را بزرگتر نشان دهد.

 

بهترین مزون لباس عروس

 

لباس عروس مناسب اندام گلابی

اگر بالاتنه لاغر و پایین تنه توپر تری نسبت به بالاتنه خود دارید، اندام شما گلابی است. بنابراین بهتر است لباس عروسی را انتخاب کنید که باعث متعادل شدن این دو ناحیه از بدنتان میشود.برای مثال لباس عروس هایی با دامن پفی برای شما مناسب نیست چراکه این مدل لباسها باعث میشود عدم تعادل بیشتری در اندامتان به چشم بخورد. لباسهایی برای اندام گلابی مناسب هستند که بالاتنه را درشتتر نشان دهند مانند لباسهایی با آستین پفی و یا لباسهایی با سرشانه باز. سعی کنید لباس انتخابی شما در قسمت پایین تنه چسبان و اندامی باشد.

 

بهترین مزون لباس عروس

 

لباس عروس مناسب اندام مثلثی

این مدل اندام برخلاف اندام گلابی بالاتنه درشتتر از پایین تنه میباشد. بنابرین باید لباسی انتخاب کرد که باعث درشتتر نشان داده شدن سرشانه نشود. برای مثال لباسهای سرشانه باز برای این مدل اندام ها مناسب نیستند. لباسی هایی با دامن کلوش ویا لباسهایی با یقه هفت و دامن پفی انتخاب بسیار مناسبی میباشند. میتوانید برای ظریف تر به نظر رسیدن بالاتنه از لباسهای کارشده با آستین حریر نیز استفاده کنید.

 

 

لباس عروس مناسب اندام بیضی

اندام بیضی که نام دیگر آن اندام سیبی نیز میباشد، مربوط به افرادی است که سینه های بزرگ، باسن باریک و نیم تنه پرتری دارند. به عبارت دیگر در اندام بیضی قیمت میانی بدن گرد و پاها و بازوها باریکترند. لباسهایی با یقه خیلی باز، لباسهای پلیسه دار و لباسهایی که در قسمت کمر آن کارشده است برای این اندام مناسب نیست. بهتر است از پیراهن عروسی استفاده کنید که کمر آن تنگ و دامن کلوش دارد. لباسهایی با یقه کارشده که توجه را به بالاتنه جلب میکند نیز مناسب  اند.

 

 

لباس عروس مناسب اندام مستطیلی

اندام مستطیلی اندامی است که انحنا و برجستگی خاصی ندارد و از بالا تا پایین یکدست است. در اندام مستطیلی تقریبا شانه، باسن و کمر دارای عرض یکسان اند. عروس هایی با اندام مستطیلی بهتر از از پوشیدن لباسهای جذب خودداری کنند. انتخاب مناسب برای عروس های اندام مثلثی، لباس های مدل ماهی، لباسهای پرنسسی، لباسهایی که دامن پفی و گشاد دارند انتخاب مناسبی هستند.

 

 

لباس عروس مناسب عروس های ریز نقش 

برای عروس های ریز نقشکه دارای قد نسبتا کوتاهی هستند لباسهای بلندی که روی زمین کشییده میشود انتخاب مناسبی نیست. دامن های کلوش و راسته برای عروس های قد کوتاه مناسب است. عروس های ریز و قد کوتاه بهتر است دامن کوتاه تری انتخاب کنند به گونه ای که کفش ها پوشانده نشوند.

 

 

لباس عروس مناسب عروس های قد بلند 

این افراد نگرانی بابت قد لباس عروس خود نخواهند داشت و بدون هیچ مشکلی می‌توانند پیراهن‌های عروس بلند که تا روی زمین کشیده می‌شوند را انتخاب کنند.

 

 

ما یک لیست 10 تایی از بهترین مزون های لباس عروس و نامزدی در اصفهان برای شما آماده کرده ایم. این لیست شما را در انتخاب بهترین مزون لباس عروس مورد نظرتان یاری خواهد کرد.

 نوع مزونلباس عروس و نامزدی
 مکاناصفهان
کیفیت دوخت و پارچه مدلهاعالی
رضایت مشتریان98%
 برند هابرندهای بروز ایرانی و خارجی

 

بیشتر بدانید : بهترین مرکز کراتین مو در اصفهان

لیست 10 تایی از بهترین مزون های لباس عروس در اصفهان

1.مزون  لباس عروس کابوک 

 به مدیریت خانم لیلا ظریفی با سابقه ای بیش از 20 سال در زمینه طراحی و دوخت یکی از بهترین مزون لباس عروس اصفهان است. این مزون عرضه کننده بهترین و زیبا ترین مدلهای لباس عروس از معتبرترین برندهای دنیا میباشد. به دلیل استقبال بی نظیر مشتریان، این مزون در مدت زمان کوتاهی به یکی از معتبرترین و معروفترین مزون های ایران تبدیل شده است. از ویژگی های مهم این مزون میتوان به به روز بودن اطلاعات پرسنل آن در زمینه طراحی و دوخت اشاره نمود. مزون کابوک یکی از مزون های شناخته شده در تولید و عرضه زیبا ترین لباسهای عروس، نامزدی، لباس شب، تاج وتورو … در ایران است. بخش های مزون کلبوک شامل : فروشگاه، نمایشگاه، دفترکار، سالن خیاطی و اتاق پرواست

 • آدرس : اصفهان – خیابان میر – نبش کوچه 25 – ساختمان آریا، طبقه دوم – واحد 22
 • تلفن : 09130162717

2.مزون لباس عروس آمال

مزون لباس عروس آمال دارای سالها تجربه در زمینه طراحی و دوخت لباس عروس و نامزدی آماده خدمت رسانی به مشتریان عزیز میباشد. این مزون دارای سالها تجربه در زمینه کرایه، سفارش ، دوخت و فروش لباس های نامزدی و عروسی و از بهترین های مزون نامزدی اصفهان است.

شعار مجموعه آمال : ادعا نمیکینم که بهترینیم ، خوشحالیم که بهترینها ما را انتخاب میکنند.

 • آدرس : اصفهان شیخ صدوق شمالی کوچه 22
 • اطلاعات تماس :
 • 09132026101 غلامی
 • 09132257457 فرخیان
 • مدیریت : مینا فرخیان

3.مزون لباس عروس الما

امکانات و خدمات مزون الما : از مهمترین امکانات و خدمات مزون لباس عروس الما میتوان به موارد زیر اشاره نمود:

دوخت لباس عروس، دوخت لباس مجلسی، اجاره لباس مجلسی، خنچه عقد، چتر، تور، شنل، کلاه، تاج، دستکش، طراحی لباس شب و عروس، دوخت لباس شب و عروس، دوخت لباس عقد، دوخت لباس نامزدی، خشکشویی و سرویس بخار لباس عروس و نامزدی، سایزگیری و به سایز رساندن لباس برای مشتری، تغییر یا اجرای تزئینات جدید روی لباس عروس یا نامزدی و …..

 • آدرس : اصفهان، خاقانی، مجتمع ارکیده، طبقه دوم اداری، واحد 207
 •  تلفن تماس : 09301607871
 • مدیریت : خانم سجادی

4.مزون لباس عروس ایسان

مزون ایسان به مدیریت خانم جوادی در زمینه طراحی و دوخت لباس عروس و نامزدی سابقه طولانی و درخشانی دارد . این مجموعه دارای سابقه ای بیش از 35 سال در زمینه طراحی و دوخت لباس عروس و نامزدی میباشد. از ویژگی های این مزون میتوان به روز بودن تمامی دوخت ها و ژورنال ها، کیفیت بی نظیر پارچه ها و … اشاره نمود.

 • آدرس مزون ایسان اصفهان : اصفهان، خیابان اردیبهشت (شمالی)، حد فاصل خیابان شیخ بهایی و خیابان طالقانی، نبش کوچه ۵۱

5.مزون لباس عروس هورسان 

 این مجموعه دارای انواع لباس های عروس و نامزدی خاص و شیک بوده و همچنین دارای مشاورانی متخصص در زمینه مد و لباس میباشد که شما را درانتخاب هرچه بهتر لباس متناسب با شما راهنمایی میکنند.

 • آدرس : اصفهان – خانه اصفهان – ابتدای خیابان گلخانه – مجتمع شاهین 14 – طبقه 3 – پلاک 7 – لباس عروس و مجلسی هورسان
 • تلفن تماس :
 • 031-4421605
 • 09023107600
 • مدیریت : خانم بامدی

6.مزون لباس عروس ویوگ 

ارائه دهنده ی بهترین نمونه لباسهای عروس و نامزدی از برترین برندهای ترکی و اسپانیایی

مزون ویوگ دارای بروزترین وشیکترین اکسسوری عروس ( تاج – تور – کت – شنل و ….)

 • آدرس : اصفهان – خیابات میر – مجتمع اداری میر – طبقه 4 – واحد 14
 • تلفن تماس : 09131251307

7.مزون لباس عروس و نامزدی ژولیا 

ارائه دهنده انواع لباس عروس هاس ایرانی ، ایتالیلیی و ترکی

انواع لباس نامزدی

چیدمان میز نامزدی و سفره عقد

 • آدرس : اصفهان – خیابان رباط دوم – مجتمع پدیده – طبقه همکف
 • تلفن تماس : 09136308415

8.مزون لباس عروس اسپوزا 

دارای نمایندگی رسمی برترین برند لباس عروس

دارای دو شعبه در شهر اصفهان

تولید و وارد کننده بهترین و جدیدترین لباس عروس های ایرانی ، ترک و اروپایی

تولید کننده و وارد کننده لباس های نامزدی مارک و برند

 • آدرس :
 • شعبه 1 :اصفهان – خیابان توحید میانی – جنب داروخانه دکتر منوچهری – مجتمع ماز – طبقه دوم
 • شعبه 2 :اصفهان – خیابان توحید میانی – روبروی بانک سامان – مجتمع گلدیس – طبقه 3 – واحد 12
 • تلفن تماس : 09131264861

9.مزون لباس عروس پانیک 

تولید کننده و ارائه دهنده انواع لباس عروس ، نامزدی و شب

طراح و دوزنده لباس عروس به روش اوت کوتور

 • آدرس : اصفهان – میدان انقلاب – مجتمع تجاری انقلاب – طبقه دوم
 • تلفن تماس : 09132180718
 • بامدیریت مهرساد دولت خواه

10.مزون لباس عروس ودلوکس

این مزون فقط در زمینه برندهای ترک فعالیت داشته و جنس غیر ترک ندارند.

ارائه دهنده لباس های عروس ترکیه ای جدید و شیک با دوختی عالی و بی نظیر.

 • آدرس : اصفهان – آپادانا دوم – کوچه طالقانی
 • تلفن تماس : 09133036473

بهترین مزون لباس نامزدی اصفهان کجاست ؟

کلیه ی موارد بالا که به عنوان بهترین مزون لباس عروس اصفهان معرفی شده اند در زمینه طراحی، دوخت و واردات لباس های نامزدی شیک و برند نیز فعالیت دارند.

بیشتر بدانید : بهترین مرکز کاشت مو در اصفهان

هنگام خرید لباس عروس به چه نکاتی توجه کنیم ؟

1.انتخابی متناسب با بودجه خود داشته باشید

2.مواقع خاص که مزون های گوناگون تخفیفات ویژه دارند را از دست ندهید .

3.با توجه به عقاید مذهبی خانواده خود و همسرتان لباس عروس انتخاب کنید.

4.با توجه به فصل برگزاری مراسم لباس مناسب انتخاب کنید.

5.لباسی متناسب با اندامتان انتخاب کنید.

6.حداقل دوبار قبل از مراسم لباس عروس را پرو کرده و بدون رودربایستی از طراح و دوزنده بخواهید تمامی ایراد های لباس را برطرف کنند.

مزون لباس عروس اصفهان

 

انتخاب لباس عروس متناسب با اندام 

یکی از نکات مهمی که باید به آن توجه کنید انتخاب لباس عروس متناسب با اندامتان است.

عروس خانم هایی که پایین تنه ی درشتی دارند بهتر است از لباسهایی با دامن های پف دار استفاده کنند.

لباس های مدل پرنسسی انتخاب مناسبی برای خانم های قد بلند میباشد.

لباس های حجیم و پف دار مناسب عروس های ریز نقش با قد کوتاه نیست.

ما در اصفهان سیصد و شصت بهترین ها را برای شما گرد هم آورده ایم.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ESC را فشار دهید تا بسته شود